SEO optimalizácia

Hľadali ste aj ako: SEO optimalizácia, SEO optimalizácia pre vyhľadávače, optimalizácia pre vyhľadávače, SEO agentúra, optimalizácia webu, optimalizácia stránky

SEO optimalizácia je najlepší spôsob, ako vo vhodnom pomere ceny a výkonu prilákať veľké množstvo návštevníkov na vaše stránky. Spravíme vám SEO analýzu, na základe ktorej navrhneme a vykonáme kroky, potrebné pre umiestnenie vašich stránok na čo najvyššie pozície vo vyhľadávaní

SEO optimalizácia pre zefektívnenie vyhľadávania na Googli

Dostaňte sa na popredné priečky vo vyhľadávačoch pomocou optimalizovaného SEO

Možno sa pýtate, čo je to SEO.

SEO (Search engine optimization) je optimalizácia pre organické vyhľadávanie vo vyhľadávačoch, ako je napríklad Google, Yahoo alebo Seznam. Prečo je potrebné venovať sa SEO? Správna SEO optimalizácia je kľúčom k tomu, aby vaša spoločnosť bola pri vyhľadávacom dopyte, súvisiacom s predmetom vášho podnikania, zobrazená vo vyhľadávači čo najvyššie. Čím lepšia SEO optimalizácia, tým vyššia pozícia vo vyhľadávači a zároveň aj väčšia šanca, že si vás potenciálny klient všimne. Môže to síce vyznieť ako banalita, avšak vytvoriť hodnotný obsah a všetko čo k nemu patrí, nie je vôbec jednoduché. SEO teda netreba brať na ľahkú váhu, patrí totiž k najdôležitejším zdrojom “trafficu” (návštevnosti). Nechajte SEO optimalizáciu na profesionálnu a skúsenú SEO agentúru.

Chcem SEO optimalizáciu

S čím môžete pri spolupráci s nami určite rátať?

Aké sú výhody, ak si zvolíte SEO optimalizáciu od nás?

 • Analýza kľúčových slov a konkurencie

  Analýza kľúčových slov a konkurencie

  Buďte o krok vpred a získajte konkurenčnú výhodu

  Ako prvé je potrebné vytvoriť analýzu kľúčových slov, aby sme vedeli stránky Zoptimalizovať na frázy, ktoré ľudia reálne hľadajú.

 • SEO audit webu

  Identifikujte problémy s vašou stránkou čo najskôr

  Medzi prvé kroky patrí aj SEO audit webovej stránky. Pomocou SEO auditu zistíme, v akom stave je web stránka a aké sú možnosti jej optimalizácie.

 • SEO stratégia

  Navrhneme a vytvoríme plán SEO optimalizácie.

  Na základe SEO auditu navrhneme a vytvoríme plán SEO optimalizácie. Navrhneme následne ďalšie kroky pre on page a off page optimalizáciu.

 • On page SEO optimalizácia

  Optimalizujte nastavenia vašej stránky na maximum

  On page SEO zahŕňa optimalizáciu vašej stránky “z vnútra”. Ako prvé vykonáme technickú optimalizáciu. Upravíme zdrojový kód a všetky nastavenia. Pozrieme sa aj na rýchlosť načítania stránky. Následne je potrebné skontrolovať použiteľnosť a funkčnosť, responzívnosť stránky totiž súvisí tiež so SEO. A v neposlednom rade sa pustíme do obsahovej optimalizácie.

 • Off page SEO optimalizácia

  Maximalizujte svoju online reputáciu

  Pomocou linkbuildingu vytvoríme povedomie o vašej web stránke. Takéto povedomie je dobré nielen ako zdroj návštevnosti, ale slúži aj na zlepšenie SEO.

 • Implementácia analytických nástrojov na získanie štatistík

  Sledovanie pozícii vo vyhľadávači

  Na web stránku implementujeme trekovacie kódy, vďaka ktorým budeme vedieť zmerať prípadné zmeny v návštevnosti. Rovnako budeme môcť sledovať zmenu pozícii v Google vyhľadávaní.

 • Reporting a konzultácie

  Sledujte zlepšenia v SEO optimalizácii

  Postupne vám budeme pripravovať prehľadné reporty a informovať vás o zmenách. Rovnako s vami budeme konzultovať ďalšie postupy pre dosiahnutie čo najvyššej efektivity.


Ako vlastne SEO funguje?

Zložité algoritmy vyhľadávačov (tzv. crawlery) kladú pri indexácii stránok dôraz na stovky rôznych signálov, ovplyvňujúcich viditeľnosť vášho webu.  Tieto signály sa delia na dve základné kategórie a to on-page SEO a off-page SEO.

Pri optimalizácii on-page prvkov kladieme dôraz na to, aby boli vaše webové stránky technicky vyspelékvalitne zabezpečenérýchleoptimalizované pre mobilné zariadenia ako sú mobily a tablety (v dnešnej dobe viac ako 50% zobrazení webových stránok prebieha práve na mobilných zariadeniach), logicky štruktúrovanéprehľadné, no najmä s kvalitným a relevantným obsahom. Všetky tieto faktory výraznou mierou ovplyvňujú rating (pozíciu) stránok v týchto algoritmoch.

Čo sa týka optimalizácie off-page, teda elementov, ktoré ovplyvňujú umiestnenie vo vyhľadávači mimo stránky, najpodstatnejšou z nich je určite reputácia vášho webu. Jedná sa najmä o prelinkovanie webu s externými odkazmi, smerujúcimi priamo k vám. Tieto navigujú algoritmy v zmysle „Pozor! Tento web existuje a ja odporúčam jeho obsah!“.  Vďaka budovaniu nových odkazov (linkbuilding) taktiež zvýšime návštevnosť vášho webu a zvýšime povedomie o vašej stránke. V prvom rade však ide o zvýšenie návštevnosti z organického vyhľadávania na základe nami optimalizovaných kľúčových slov, ktoré sú podstatné pre váš biznis. Treba si však uvedomiť, že SEO optimalizácia je beh na dlhú trať a chvíľku potrvá, kým budú vidieť výsledky. V prípade že chcete zvýšiť návštevnosť okamžite, vyskúšajte s nami PPC reklamu.

Výhody SEO optimalizácie

 • ľudia vás dokážu vyhľadať na Google
 • za kliknutie nič neplatíte
 • získate relevantných záujemcov o váš produkt
 • zvýši sa vám návštevnosť webu
 • podporíte lokálny marketing
 • zvyšovanie dosahu bez nutnosti zvyšovania investície
 • dlhotrvajúci efekt aj po skončení kampane

Stále váhate?

Využite našu bezplatnú konzultáciu!

Mohli by Vás zaujímať naše ďalšie služby

 • Lokálny marketing

  Ste lokálny obchod, reštaurácia alebo kaviareň a chcete sa zviditeľniť? Lokálny marketing je pre vás to pravé. Zvýšte povedomie o vašej značke medzi vašimi potenciálnymi zákazníkmi.

  Zistiť viac
 • Optimalizácia pre vyhľadávače Google

  Zlepšenie pozície v Google vyhľadávaní vďaka SEO optimalizácii pre vyhľadávače. Prepracujte sa až na vrchol a oslovte viac zákazníkov.

  Zistiť viac
 • Analýza kľúčových slov

  Zistiť viac
 • Google Shopping Ads

  Využite kampaň Google Shopping a naštartujte svoj biznis. Vďaka Shopping Ads od Google zvýšite predaje a pritiahnete veľké množstvo zákazníkov.

  Zistiť viac
 • Reklama na Google

  Zlepšenie pozície v Google vďaka kvalitnej reklame? Áno, je to možné. Získajte nových zákazníkov pomocou pútavej reklamy na Google. Nastavenie reklamy Google v Adwords je pre nás hračka.

  Zistiť viac
 • Tvorba web stránok

  Tvorba webstránok s kvalitným obsahom a prepracovaným dizajnom podľa vašich predstáv je pre nás prioritou. Naším cieľom je vaša spokojnosť.

  Zistiť viac

Našim klientom ponúkame kompletné poradenstvo.

“Osobne dohliadam na každý projekt a vytváram stratégiu, ktorá posúva našich klientov vpred.”

Ing. Martin Janeček

konateľ spoločnosti Shieldone

Našim klientom ponúkame kompletné poradenstvo.

 • Rozumné ceny

  Našim klientom ponúkame najlepší pomer ceny a výkonu. Ponúkame marketingové a webové riešenia, ktoré sú vždy navrhnuté s najvyššou efektivitou pre konkrétny projekt, službu či produkt.

 • Individuálny prístup

  Každý projekt je svojím spôsobom jedinečný a preto k nemu tak aj pristupujeme. Marketingovú kampaň či programovanie Vášho webu, e-shopu alebo iného systému sa vždy snažíme prispôsobiť čo najlepšie - na mieru Vášmu rozpočtu.

 • Najnovšie trendy

  Najnovšie trendy zohľadňujeme aj v našom prístupe. Naším klientom ponúkame profesionálny a kreatívny prístup v súlade s ich požiadavkami.