Analýza kľúčových slov

Prečo potrebujete analýzu kľúčových slov ? 

Analýza kľúčových slov patrí k najdôležitejším bodom SEO. Ide o proces pri ktorom sa zhromaždia kľúčové slová ktoré sú relevantné pre váš biznis a následne sa vhodne použijú na webe. Voľbou správnych kľúčových slov v obsahovej časti webovej stránky dosiahnete lepšiu pozíciu vo vyhľadávaní Google a zvýšite návštevnosť webovej stránky.

 • Správa PPC kampaní

  Správa PPC kampaní v Google Adwords. Mať prehľad o každej reklame na jednom mieste? Vďaka Adwords od Google je to možné. Nastavenie ceny za preklik, ako aj formy reklamy.

  Zistiť viac
 • Reklama na Google

  Zlepšenie pozície v Google vďaka kvalitnej reklame? Áno, je to možné. Získajte nových zákazníkov pomocou pútavej reklamy na Google. Nastavenie reklamy Google v Adwords je pre nás hračka.

  Zistiť viac
 • SEO optimalizácia

  Venujeme sa tvorbe SEO optimalizácií webových stránok. Zvýšte svoju viditeľnosť, dosiahnite zlepšenie pozície v Google a získajte nových zákazníkov.

  Zistiť viac
 • Reklama na Instagrame

  Vstúpte do sveta vizuálneho marketingu a oslovte mladšie publikum s reklamou na Instagrame. Využite pútavé vizuály a presné cielenie na podporu predaja.

  Zistiť viac
 • Reklama na Facebooku

  Využite potenciál najväčšej sociálnej siete na svete a zacieľte na svojich zákazníkov na mieste, kde trávia najviac času efektívnou reklamou na Facebooku.

  Zistiť viac
 • Marketing na sociálnych sieťach

  Chcete sa dostať do povedomia medzi vašimi zákazníkmi na sociálnych sieťach? Máte záujem o Facebook marketing, reklamu na Instagrame alebo o online marketing na inej sociálnej sieti?

  Zistiť viac

Našim klientom ponúkame kompletné poradenstvo.

“Osobne dohliadam na každý projekt a vytváram stratégiu, ktorá posúva našich klientov vpred.”

Ing. Martin Janeček

konateľ spoločnosti Shieldone

Našim klientom ponúkame kompletné poradenstvo.

 • Rozumné ceny

  Našim klientom ponúkame najlepší pomer ceny a výkonu. Ponúkame marketingové a webové riešenia, ktoré sú vždy navrhnuté s najvyššou efektivitou pre konkrétny projekt, službu či produkt.

 • Individuálny prístup

  Každý projekt je svojím spôsobom jedinečný a preto k nemu tak aj pristupujeme. Marketingovú kampaň či programovanie Vášho webu, e-shopu alebo iného systému sa vždy snažíme prispôsobiť čo najlepšie - na mieru Vášmu rozpočtu.

 • Najnovšie trendy

  Najnovšie trendy zohľadňujeme aj v našom prístupe. Naším klientom ponúkame profesionálny a kreatívny prístup v súlade s ich požiadavkami.