Tvorba web stránok za rozumné ceny

Hľadali ste aj ako: tvorba web stránky, tvorba webových stránok, web stránky tvorba, tvorba www stránok

Sme digitálna agentúra venujúca sa programovaniu a tvorbe web stránok. Na profesionálnej úrovni navrhneme a vytvoríme webovú stránku na mieru podľa vašich požiadaviek. Poradíme vám ako najlepšie odprezentovať Vašu firmu v online svete. Zabezpečujeme tvorbu malých firemných web stránok ale aj komplexných webových portálov či e-shopov.

Overené zákazníkmy Google rating
 • 5.0

Tvorba kvalitných web stránok

Moderné web stránky na mieru

Tvorba web stránok – ste majiteľom či konateľom spoločnosti a ešte nemáte svoje sídlo v online svete? Prípadne máte ale nie ste spokojný so vzhľadom svojej web stránky alebo s výsledkami ? V tom prípade neváhajte a kontaktujte nás. Pri tvorbe vašej webovej stránky zvolíme najlepšie stratégie pre čo najlepšie zviditeľnenie vašej spoločnosti v online svete. Mať modernú a funkčnú webovú stránku je dnes doslova podmienkou. Na Vašom vlastnom webe môžete mať čokoľvek. Od predstavenia vašej spoločnostiportfólia vašich výsledkov práce, cenníku produktov až po najdôležitejšie – kontaktné informácie. Mnoho malých a stredných podnikateľov dodnes spochybňuje význam firemných web stránok, no nepoznáme nikoho, komu by sa na základe firemného webu zhoršilo podnikanie. Práve naopak, výsledky hovoria samé za seba.


S čím môžete pri spolupráci s nami určite rátať?

Aké sú výhody ak sa rozhodnete pre tvorbu web stránky od nás?

 • Moderný web dizajn na mieru

  Odlíšte sa a získajte konkurenčnú výhodu

  Pre každého klienta navrhujeme jeho vlastný dizajn. Pri tvorbe dizajnu berieme do úvahy aktuálnu vizuálnu identitu firmy, logo, oblasť v ktorej firma pôsobí ale aj predstavy klienta. Pri vytváraní dizajnu využívame moderné prvky a berieme do úvahy aj navrhnutú štruktúru stránky a funkcionality, ktoré do stránky aj vizuálne zakomponujeme.

 • Redakčný systém pre jednoduchú správu

  Upravujte si dôležité informácie v prípade potreby samy, bez čakania.

  Stránky vytvárame predovšetkým na CMS WordPress. Pre Vás to znamená jednoduchú kontrolu nad web stránkou a možnosť meniť, upravovať a pridávať obsah bez potreby zásahu programátora. Obsah si viete jednoducho upraviť sami a kedykoľvek tak zaktualizovať informácie.

 • Responzívny dizajn optimalizovaný pre mobily a tablety

  Nepodcente optimalizáciu pre mobily, mobily tvoria až 70% návštev na internete.

  Responzivita je teraz už nutnosť bez ktorej sa žiadny web nezaobíde. My pristupujeme ku každému projektu profesionálne a preto každá stránka alebo e-shop ktorý vytvoríme je responzívny. Používateľ tak môže bez problémov navštíviť vašu stránku z akéhokoľvek zariadenia.

 • Optimalizácia pre vyhľadávače – SEO

  Pre každý business je dôležité aby vás našli.

  Pri tvorbe webstránky nezabúdame ani na SEO. Každú web stránku už pri jej tvorbe optimalizujeme a nastavíme základné on-page SEO. Stránku tak nebude potrebné v budúcnosti prerábať ak sa klient rozhodne pre intenzívnu SEO optimalizáciu.

 • Analýza businessu a poradenstvo

  Pomôžeme Vám myslieť tým správnym smerom

  Aby sme mohli vytvoriť kvalitnú webstránku či e-shop je potrebná prvotná analýza. Pozrieme sa na vaše možnosti v online prostredí, skontrolujeme vašu konkurenciu a poradíme Vám, ako môžete získať konkurenčnú výhodu. Tiež vam pradíme, čo by na vašej stránke určite nemalo chýbať.


Prečo by ste mali spolupracovať s nami?

Veľa ľudí sa snaží v rámci ušetrenia nákladov riešiť tvorbu web stránky zadarmo, na vlastnú päsť. Prípadne si nájdu niekoho, kto sa venuje tvorbe webových stránok len okrajovo a vytvorí im webovú stránku za “výhodnú” cenu. Na jednej strane ušetrené náklady, na strane druhej je výsledkom nekvalitne vytvorený web, ktorého hodnota user-firendly prostredia je veľmi nízka. Vytvoriť kvalitnú a modernú web stránku je veľmi komplikované. Ak tvorbu webu nezveríte odborníkom, môže byť výsledný efekt naozaj neatraktívny, kontraproduktívny a šanca, že prinesie vašej spoločnosti zvýšenú návštevnosť alebo predaje je veľmi nízka. V našom prevedení bude Váš web optimalizovaný pre všetky zariadenia, rýchly, užívateľsky nenáročný a vizuálne kvalitne spracovaný. Garantujeme Vám najmä funkčné a reprezentatívne virtuálne sídlo vašej spoločnosti, ktoré vám privedie nových zákazníkov a vaším existujúcim zákazníkom vytvorí pridanú hodnotu potrebnú k ďalšej spolupráci a spokojnosti.

Stále váhate?

Ponúkame vám bezplatnú konzultáciu!

Aké webstránky tvoríme?

 • Firemné webstránky
 • Blogy a spravodajské weby
 • Magazíny
 • E-shopy
 • Multifunkčné portály
 • Riešenia na mieru

Čo Vám vieme ešte ponúknuť?

 • redizajn webstránky
 • viacjazyčné webstránky
 • preklad textov
 • webhosting – registrácia domény
 • reporty /štatistiky
 • vlastný mail
Chcem web stránku

Naše ďalšie služby, ktoré by Vás mohli zaujímať

 • Lokálny marketing

  Ste lokálny obchod, reštaurácia alebo kaviareň a chcete sa zviditeľniť ? Local marketing je to pravé pre vás. Zvýšte povedomie o sebe medzi svojimi potenciálnými zákazníkmi.

  Zistiť viac
 • Optimalizácia pre vyhľadávače Google

  Zlepšenie pozície v Google vyhľadávaní vďaka SEO optimalizácií pre vyhľadávače. Prepracujte sa na vrchol a oslovte viac zákazníkov.

  Zistiť viac
 • Reklama na Google

  Zlepšenie pozície v Google vďaka kvalitnej reklame ? Áno je to možné. Získajte nových zákazníkov pomocou pútavej reklamy na Google. Nastavenie reklamy Google v Adwords je pre nás hračka.

  Zistiť viac
 • Tvorba informačných systémov

  Chcete mať vo svojom podnikaní prehľad a poriadok ? Vytvorenie ERP systému alebo CRM systém na mieru je najlepším riešením ako mať organizáciu svojho podniku pod kontrolou.

  Zistiť viac
 • SEO optimalizácia

  Venujeme sa tvorbe SEO optimalizácií webových stránok. Zvýšte svoju viditeľnosť, dosiahnite zlepšenie pozície v Google a získajte nových zákazníkov.

  Zistiť viac
 • Tvorba E-shopov

  Zarábajte online vďaka e-shopu na mieru.

  Zistiť viac
 • Marketing na sociálnych sieťach

  Chcete sa dostať do povedomia medzi svojimi zákazníkmi na sociálnych sieťach ? Máte záujem o Facebook marketing, reklamu na Instagrame alebo o online marketing na inej sociálnej sieti ?

  Zistiť viac

Cena tvorby webovej stránky

Prehľad kritérií od ktorých sa odvíja finálna cena vašej budúcej stránky

Cenník

Našim klientom ponúkame kompletné poradenstvo.

"Osobne dohliadam na každý projekt a väčšina komunikácie s klientami prebieha so mnou."

Ing. Martin Janeček

konateľ spoločnosti Shieldone

Našim klientom ponúkame kompletné poradenstvo.

 • Rozumné ceny

  Svojim klientom ponúkame najlepší pomer ceny a výkonu. Ponúkame marketingové a webové riešenia, ktoré sú vždy efektívne navrhnuté pre konkrétny projekt, službu či produkt.

 • Individuálny prístup

  Každý projekt je svojim spôsobom jedinečný, a preto k nemu tak aj pristupujeme. Marketingovú kampaň či programovanie Vášho webu, e-shopu alebo iného systému, sa vždy snažíme prispôsobiť čo najlepšie na mieru Vášmu rozpočtu.

 • Najnovšie trendy

  Najnovšie trendy vôbec neberieme na ľahkú váhu. Svojim klientom ponúkame profesionálny a kreatívny prístup v súlade s ich požiadavkami.