Tvorba web stránok za rozumné ceny

Hľadali ste aj ako: tvorba web stránky, tvorba webových stránok, web stránky tvorba, tvorba www stránok

Sme digitálna agentúra venujúca sa programovaniu a tvorbe web stránok. Na profesionálnej úrovni navrhneme a vytvoríme webovú stránku na mieru podľa vašich požiadaviek. Poradíme vám ako najlepšie odprezentovať Vašu firmu v online svete. Zabezpečujeme tvorbu malých firemných web stránok ale aj komplexných webových portálov či e-shopov.

Overené zákazníkmi Google rating
 • 5.0

Tvorba kvalitných web stránok

Moderné web stránky na mieru

Tvorba web stránok – ste majiteľom či konateľom spoločnosti a ešte nemáte svoje sídlo v online svete? Prípadne máte ale nie ste spokojný so vzhľadom svojej web stránky alebo s výsledkami ? V tom prípade neváhajte a kontaktujte nás. Pri tvorbe vašej webovej stránky zvolíme najlepšie stratégie pre čo najlepšie zviditeľnenie vašej spoločnosti v online svete. Mať modernú a funkčnú webovú stránku je dnes doslova podmienkou. Na Vašom vlastnom webe môžete mať čokoľvek. Od predstavenia vašej spoločnostiportfólia vašich výsledkov práce, cenníku produktov až po najdôležitejšie – kontaktné informácie. Mnoho malých a stredných podnikateľov dodnes spochybňuje význam firemných web stránok, no nepoznáme nikoho, komu by sa na základe firemného webu zhoršilo podnikanie. Práve naopak, výsledky hovoria samé za seba.


S čím môžete pri spolupráci s nami určite rátať?

Aké sú výhody ak sa rozhodnete pre tvorbu web stránky od nás?

 • Moderný web dizajn na mieru

  Odlíšte sa a získajte konkurenčnú výhodu

  Pre každého klienta navrhujeme jeho vlastný dizajn. Pri tvorbe dizajnu berieme do úvahy aktuálnu vizuálnu identitu firmy, logo, oblasť v ktorej firma pôsobí ale aj predstavy klienta. Pri vytváraní dizajnu využívame moderné prvky a berieme do úvahy aj navrhnutú štruktúru stránky a funkcionality, ktoré do stránky aj vizuálne zakomponujeme.

 • Redakčný systém pre jednoduchú správu

  Upravujte si dôležité informácie v prípade potreby samy, bez čakania.

  Stránky vytvárame predovšetkým na CMS WordPress. Pre Vás to znamená jednoduchú kontrolu nad web stránkou a možnosť meniť, upravovať a pridávať obsah bez potreby zásahu programátora. Obsah si viete jednoducho upraviť sami a kedykoľvek tak zaktualizovať informácie.

 • Responzívny dizajn optimalizovaný pre mobily a tablety

  Nepodcente optimalizáciu pre mobily, mobily tvoria až 70% návštev na internete.

  Responzivita je teraz už nutnosť bez ktorej sa žiadny web nezaobíde. My pristupujeme ku každému projektu profesionálne a preto každá stránka alebo e-shop ktorý vytvoríme je responzívny. Používateľ tak môže bez problémov navštíviť vašu stránku z akéhokoľvek zariadenia.

 • Optimalizácia pre vyhľadávače – SEO

  Pre každý business je dôležité aby vás našli.

  Pri tvorbe webstránky nezabúdame ani na SEO. Každú web stránku už pri jej tvorbe optimalizujeme a nastavíme základné on-page SEO. Stránku tak nebude potrebné v budúcnosti prerábať ak sa klient rozhodne pre intenzívnu SEO optimalizáciu.

 • Analýza businessu a poradenstvo

  Pomôžeme Vám myslieť tým správnym smerom

  Aby sme mohli vytvoriť kvalitnú webstránku či e-shop je potrebná prvotná analýza. Pozrieme sa na vaše možnosti v online prostredí, skontrolujeme vašu konkurenciu a poradíme Vám, ako môžete získať konkurenčnú výhodu. Tiež vam pradíme, čo by na vašej stránke určite nemalo chýbať.


Prečo by ste mali spolupracovať s nami?

Veľa ľudí sa snaží v rámci ušetrenia nákladov riešiť tvorbu web stránky zadarmo, na vlastnú päsť. Prípadne si nájdu niekoho, kto sa venuje tvorbe webových stránok len okrajovo a vytvorí im webovú stránku za “výhodnú” cenu. Na jednej strane ušetrené náklady, na strane druhej je výsledkom nekvalitne vytvorený web, ktorého hodnota user-firendly prostredia je veľmi nízka. Vytvoriť kvalitnú a modernú web stránku je veľmi komplikované. Ak tvorbu webu nezveríte odborníkom, môže byť výsledný efekt naozaj neatraktívny, kontraproduktívny a šanca, že prinesie vašej spoločnosti zvýšenú návštevnosť alebo predaje je veľmi nízka. V našom prevedení bude Váš web optimalizovaný pre všetky zariadenia, rýchly, užívateľsky nenáročný a vizuálne kvalitne spracovaný. Garantujeme Vám najmä funkčné a reprezentatívne virtuálne sídlo vašej spoločnosti, ktoré vám privedie nových zákazníkov a vaším existujúcim zákazníkom vytvorí pridanú hodnotu potrebnú k ďalšej spolupráci a spokojnosti.

Stále váhate?

Využite našu bezplatnú konzultáciu!

Aké webstránky tvoríme?

 • Firemné webstránky
 • Blogy a spravodajské weby
 • Magazíny
 • E-shopy
 • Multifunkčné portály
 • Riešenia na mieru

Čo Vám vieme ešte ponúknuť?

 • redizajn webstránky
 • viacjazyčné webstránky
 • preklad textov
 • webhosting – registrácia domény
 • reporty /štatistiky
 • vlastný mail
Chcem web stránku

Naše ďalšie služby, ktoré by Vás mohli zaujímať

 • Lokálny marketing

  Ste lokálny obchod, reštaurácia alebo kaviareň a chcete sa zviditeľniť? Lokálny marketing je pre vás to pravé. Zvýšte povedomie o vašej značke medzi vašimi potenciálnymi zákazníkmi.

  Zistiť viac
 • Optimalizácia pre vyhľadávače Google

  Zlepšenie pozície v Google vyhľadávaní vďaka SEO optimalizácii pre vyhľadávače. Prepracujte sa až na vrchol a oslovte viac zákazníkov.

  Zistiť viac
 • Reklama na Google

  Zlepšenie pozície v Google vďaka kvalitnej reklame? Áno, je to možné. Získajte nových zákazníkov pomocou pútavej reklamy na Google. Nastavenie reklamy Google v Adwords je pre nás hračka.

  Zistiť viac
 • Tvorba informačných systémov

  Chcete mať vo svojom podnikaní prehľad a poriadok? Vytvorenie ERP systému alebo CRM systému na mieru je najlepším riešením, ako mať organizáciu vášho podniku pod kontrolou.

  Zistiť viac
 • SEO optimalizácia

  Venujeme sa tvorbe SEO optimalizácií webových stránok. Zvýšte svoju viditeľnosť, dosiahnite zlepšenie pozície v Google a získajte nových zákazníkov.

  Zistiť viac
 • Tvorba e-shopov

  Zarábajte online vďaka e-shopu na mieru. Na profesionálnej úrovni navrhneme a vytvoríme e-shop na mieru – presne podľa vašich požiadaviek. Poradíme vám, ako najlepšie nastaviť e-shop presne pre vaše produkty a vašu cieľovú skupinu.

  Zistiť viac
 • Marketing na sociálnych sieťach

  Chcete sa dostať do povedomia medzi vašimi zákazníkmi na sociálnych sieťach? Máte záujem o Facebook marketing, reklamu na Instagrame alebo o online marketing na inej sociálnej sieti?

  Zistiť viac

Cena tvorby webovej stránky

Prehľad kritérií od ktorých sa odvíja finálna cena vašej budúcej stránky

Cenník

Našim klientom ponúkame kompletné poradenstvo.

“Osobne dohliadam na každý projekt a väčšina komunikácie s klientmi prebieha práve so mnou.”

Ing. Martin Janeček

konateľ spoločnosti Shieldone

Našim klientom ponúkame kompletné poradenstvo.

 • Rozumné ceny

  Našim klientom ponúkame najlepší pomer ceny a výkonu. Ponúkame marketingové a webové riešenia, ktoré sú vždy navrhnuté s najvyššou efektivitou pre konkrétny projekt, službu či produkt.

 • Individuálny prístup

  Každý projekt je svojím spôsobom jedinečný a preto k nemu tak aj pristupujeme. Marketingovú kampaň či programovanie Vášho webu, e-shopu alebo iného systému sa vždy snažíme prispôsobiť čo najlepšie - na mieru Vášmu rozpočtu.

 • Najnovšie trendy

  Najnovšie trendy zohľadňujeme aj v našom prístupe. Naším klientom ponúkame profesionálny a kreatívny prístup v súlade s ich požiadavkami.