Tvorba web stránok za rozumné ceny

Hľadali ste aj ako: tvorba web stránky, tvorba webových stránok, web stránky tvorba, tvorba www stránok

Sme digitálna agentúra, venujúca sa programovaniu a tvorbe web stránok. Na profesionálnej úrovni navrhneme a vytvoríme webovú stránku na mieru - presne podľa vašich požiadaviek. Poradíme vám, ako najlepšie odprezentovať Vašu firmu v online svete. Zabezpečujeme tvorbu malých firemných web stránok, ale aj komplexných webových portálov či e-shopov.

Zobraziť referencie

Viac ako 10 rokov tvoríme prémiové webové riešenia

Viac ako 10 rokov tvoríme prémiové webové riešenia

Pomáhame malým uspieť a veľkým rásť

 • Tvoríme webstránky optimalizované pre Google, tak aby Vás Vaši klienti ľahko našli

 • Na tvorbe Vášho nového webu sa bude podielať celý tím (seo špecialista, grafik, copywriter a programátor)

 • Pred tvorbou každého webu analyzujeme Vašu konkurenciu a snažíme sa spraviť to lepšie

Pri tvorbe webstránok hovoria za nás recenzie

Dlhoročné spolupráce, ktore prerástli do kamarátskych vzťahov

Všetky referencie
,,Spoluprácu sme začali ešte niekedy v roku 2015 tvorbou webstránky. Pokračovali sme informačným systémom a online marketingom. Automatizácia procesov nám ušetrila množstvo času. Spolupracujeme do dnes, takže čo k tomu dodať.’’
Miroslav Chudý
konateľ lunaploty.sk
,,Už roky spolu spolupracujeme naprieč rôznymi projektami. V rámci toho som mal možnosť výskúšať asi všetky služby ktoré ponúkajú. S Maťom bola vždy dobrá komunikácia, ak aj nastali nejaké problémy postavil sa k ním čelom a vyriešil ich’’
Martin Haring
konateľ coach4grow.sk
Všetky referencie

Predávame celý outfit, nie iba topánky

Predávame celý outfit, nie iba topánky

Tvorba webstránky nie je len o programovaní ale aj o kvalitnej príprave a dobre premyslenej marketingovej stratégii

Poradíme & vymyslíme

Prejdeme si Vašu konkurenciu a spravíme analýzu kľučových slov. Na základe toho Vám navrhneme webstránku, ktorá bude predávať.

 • Analýza konkurencie
 • Analýza kľučový slov
 • Návrh štruktúry webstránky
 • Analýza konkurencie

Skontrolujeme Vašu konkurenciu a poradíme Vám ako získať konkurenčnú výhodu – ako to robiť lepšie.

 • Analýza kľučový slov

Spravíme analýzu kľučových slov, na základe ktorej pre Vás napíšeme texty, ktoré budu predávať.

 • Návrh štruktúry webstránky

Navrhneme pre Vás funkčnú štruktúru webovej stránky, ktorá bude prihliadať na SEO a konverziu nových zákazníkov.

Nadizajnujeme & naprogramujeme

Navrhneme a nakódujeme pre Vás dizajn na mieru. Vaša web stránka bude tak moderná, atraktívna, ale hlavne funkčná.

 • Grafický návrh
 • Programovanie
 • Optimalizácia pre mobily
 • Grafický návrh

Spravíme Vám dizajn na mieru, presne podľa Vašich požiadaviek. Vy teda dostanete atraktívny a moderný web.

 • Programovanie

Naši programátori sa postarajú o to, aby Váš web bežal ako hodinky a aby všetko fungovalo ako má.

 • Optimalizácia pre mobily

Vašu stránku optimalizujeme aj pre mobily. Až 70% návštev webov sa dnes uskutočňuje práve cez ne.

Napíšeme & skontrolujeme

Napíšeme za Vás profesionálne texty, ktoré budu predávať a optimalizujeme SEO na Vašej webovej stránke, tak aby Vás zákazníci čo najľahšie vygooglili.

 • Profesionálny copywriting
 • SEO optimalizácia
 • Kontrola a odovzdanie
 • Profesionálny copywriting

Napíšeme za Vás texty, ktoré vďaka kľúčovým slovám vystrelia Váš web čo najvyššie vo výsledkoch vyhľadávania.

 • SEO optimalizácia

Váš web optimalizujeme a nastavíme on-page SEO, ktoré Vám zabezpečí, že Vás zákazníci ľahko a rýchlo nájdu.

 • Kontrola a odovzdanie

Na konci Vašu webstránku dôkladne skontrolujeme a vyladíme. Dostanete od nás web, ktorý rozbehne Váš biznis naplno.

Cena tvorby webovej stránky

Prehľad kritérií od ktorých sa odvíja finálna cena vašej budúcej stránky

Cenník

Tvoríme profesionálne web stránky s kalkulačkami a interaktívnymi prvkami

Tvoríme profesionálne web stránky s kalkulačkami a interaktívnymi prvkami

Automatizujeme procesy a šetríme Váš čas

Web stránku každého klienta sa snažíme čo najviac zjednodušiť a zabezpečiť tak Vašim návštevníkom user-friendly zážitok. Preto tvoríme interaktívne mapy a navigácie, kalkulačky, rezervačné systémy, ale aj prepojenia na ERP a CRM systémy.

Staráme sa aj o pravidelné importovanie produktov do eshopov, prepojenie na platobné brány a účtovné systémy.

Otázky & odpovede

Pýtate sa nás

Aby sme mohli vytvoriť kvalitnú webstránku či e-shop, je potrebná prvotná analýza. Pozrieme sa na Vaše možnosti v online prostredí, skontrolujeme vašu konkurenciu a poradíme vám, ako môžete získať konkurenčnú výhodu. Tiež vám poradíme, čo by na vašej stránke určite nemalo chýbať.

Spolu s Vami vyberieme potrebné funkcionality a interaktívne prvky, ktoré by mala stránka obsahovať. Navrhneme štruktúru webstránky, ktorá bude funkčná a bude prihliadať na SEO, ktoré často programátori podceňujú, pričom web bez SEO zväčša neplní ciele a neprináša zákazníkov. V rámci tvorby web stránky premyslíme aj rozloženie prvkov tak, aby webstránka splnila cieľ pre ktorý bola vytvorená a postaráme sa o moderný a hlavne funkčný dizajn.

Poradenstvo je u nás samozrejmosťou, nakoľko nie sme len programátori, ktorí naprogramujú stránku podľa zadania, sme Váš partner ktorý Vám poskytne kompletné poradenstvo v rôznych oblastiach. Či už ide o webstránku, SEO, marketing alebo biznis ako taký. Pri tvorbe web stránok prihliadame na individuálne potreby klienta. Vždy berieme do úvahy prostredie, v ktorom podniká a jeho konkurenciu.

Pre každého klienta navrhujeme vlastný dizajn na mieru. Pri tvorbe dizajnu berieme do úvahy aktuálnu vizuálnu identitu firmy, logo, oblasť, v ktorej firma pôsobí, ale aj predstavy klienta. Pri vytváraní dizajnu využívame moderné prvky a berieme do úvahy aj navrhnutú štruktúru stránky a funkcionality, ktoré do stránky aj vizuálne zakomponujeme. Výsledkom je moderná web stránka, ktorá prirodzene prevedie zákazníka ku konverzii.

Pri tvorbe grafického dizajnu Vašej webovej stránky Vám ponúkame dve alternatívy:

 • Originálny dizajn web stránky
 • Budget-friendly dizajn webu podľa šablóny

Áno, samozrejmosťou webstránky na mieru od nás je responzivita, základné SEO a CMS WordPress vďaka ktorému si budete vedieť obsah webstránky kedykoľvek zmeniť. WordPress patrí medzi svetovú špičku a používa ho viac ako polovica všetkých webových stránok po celom svete. Sme pripravený vytvoriť pre vás novú webstránku na mieru, ktorá posunie vaše podnikanie. Zavolajte nám.

 • Responzivita
 • Základné SEO
 • CMS WordPress

Veľa ľudí sa snaží v rámci šetrenia nákladov riešiť tvorbu web stránky zadarmo, na vlastnú päsť. Prípadne si nájdu niekoho, kto sa venuje tvorbe webových stránok len okrajovo a ostatným oblastiam, ktoré sú potrebné pre vytvorenie kvalitnej webstránky, ako sú SEO, copywriting, či grafika, sa nevenuje vôbec. Takáto webstránka sa môže javiť ako stránka za “výhodnú” cenu. Na jednej strane ušetrené náklady, na strane druhej je výsledkom nekvalitne vytvorený web, ktorý neprináša výsledky.

Vytvoriť kvalitnú a modernú web stránku je veľmi komplikované. Ak tvorbu webu nezveríte odborníkom, môže byť výsledný efekt naozaj neatraktívny, kontraproduktívny a šanca, že prinesie Vašej spoločnosti zvýšenú návštevnosť alebo predaje, je veľmi nízka.

V našom prevedení bude Váš web optimalizovaný pre všetky zariadenia, rýchly, užívateľsky nenáročný a vizuálne kvalitne spracovaný. Garantujeme Vám najmä funkčné a reprezentatívne virtuálne sídlo Vašej spoločnosti, ktoré Vám privedie nových zákazníkov a Vašim existujúcim zákazníkom vytvorí pridanú hodnotu, potrebnú k ďalšej spolupráci a spokojnosti.

Pri tvorbe webstránky na mieru je výška Vášho rozpočtu pre nás kľúčovým údajom. Vďaka Vášmu budgetu vieme ktorou cestou sa máme uberať a ako pri tvorbe Vášho webu postupovať. Vzhľadom od toho aký bude finálny dizajn, aké prvky budu na Vašom webe umiestnené, poprípade koľko normostrán profesionálnych textov Vám naši copywriteri napíšu, Vám vieme ponúknuť dve alternatívy webstránky:

 • Low cost web
 • Profesionálna webstránka

Tvoríme široké spektrum webstránok s rôznymi funkcionalitami, unikátnym dizajnom a interaktívnymi prvkami priamo na mieru. Špecializujeme sa na tvorbu prezentačných webov pre firmy, tvorbu blogov a magazínov, ale aj na realizáciu multifunkčných portálov.

 • Firemné webstránky
 • Blogy a spravodajské weby
 • Magazíny
 • E-shopy
 • Multifunkčné portály
 • Riešenia na mieru

Výsledná suma za web stránku závisí od mnohých dôležitých faktorov. Proces cenotvorby sa odvíja od veľkosti webu, interaktívnych prvkov, ktoré má obsahovať a dizajnu či grafiky na mieru. Finálna cena tvorby webstránky záleží aj od editácie textov a copywritingu, prekladu textov do cudzieho jazyka pre viacjazyčné weby, ale aj od SEO optimalizácie vďaka ktorej Vás zákazníci ľahko a rýchlo nájdu.

Pre každý biznis je dôležité aby vás našli zákazníci, preto pri tvorbe webstránky nezabúdame ani na SEO. Každú web stránku už pri jej tvorbe optimalizujeme a nastavíme základné on-page SEO. Stránku tak nebude potrebné v budúcnosti prerábať, ak sa vy – ako klient rozhodnete pre intenzívnu SEO optimalizáciu.

Stránky vytvárame predovšetkým v CMS WordPress. Pre vás to znamená jednoduchú kontrolu nad web stránkou a možnosť meniť, upravovať a pridávať obsah bez potreby zásahu programátora. Obsah si viete jednoducho upraviť sami a kedykoľvek tak aktualizovať informácie bez čakania.

Naša kancelária sídli v Hlohovci, ale tvoríme webstránky pre klientov z celého Slovenska. V našom portfóliu nájdete webstránky pre firmy z miest ako: Bratislava, Košice, Trenčín, Trnava, Banská Bystrica, Pezinok, Poprad, Prešov, Senec, Nitra, Žilina, Modra, Michalovce, Levice, Bardejov, Sabinov, Martin, Zvolen, Považská Bystrica, Prievidza

Cena tvorby webovej stránky

Prehľad kritérií od ktorých sa odvíja finálna cena vašej budúcej stránky

Cenník

Našim klientom ponúkame kompletné poradenstvo.

“Osobne dohliadam na každý projekt a vytváram stratégiu, ktorá posúva našich klientov vpred.”

Ing. Martin Janeček

konateľ spoločnosti Shieldone

Našim klientom ponúkame kompletné poradenstvo.

 • Rozumné ceny

  Našim klientom ponúkame najlepší pomer ceny a výkonu. Ponúkame marketingové a webové riešenia, ktoré sú vždy navrhnuté s najvyššou efektivitou pre konkrétny projekt, službu či produkt.

 • Individuálny prístup

  Každý projekt je svojím spôsobom jedinečný a preto k nemu tak aj pristupujeme. Marketingovú kampaň či programovanie Vášho webu, e-shopu alebo iného systému sa vždy snažíme prispôsobiť čo najlepšie - na mieru Vášmu rozpočtu.

 • Najnovšie trendy

  Najnovšie trendy zohľadňujeme aj v našom prístupe. Naším klientom ponúkame profesionálny a kreatívny prístup v súlade s ich požiadavkami.