Reklama na Facebooku

Facebook má v dnešnej dobe skoro každý. Využite to vo svoj prospech a začnite s marketingom na Facebooku. Dobre nadstavené kampane na Facebooku vám môžu priniesť výsledky takmer ihneď.

Overené zákazníkmy Google rating
 • 5.0

Reklama na Facebooku je naozaj výkonná

Nie ste na Facebooku? Vaši klienti áno

Facebook spája cez internet priateľov, ktorí spolu vzájomne zdieľajú informácie, názory, fotografie, odkazy, udalosti atď. Firmy majú možnosť založiť si firemný profil, vďaka ktorému sú v kontakte so svojimi zákazníkmi. Veľa ľudí na Facebooku “žije” a keď sa rozhodujú, ktorú firmu vybrať hľadajú práve na Facebooku. Problém môže nastať vtedy, ak Facebook vašu firmu zákazníkom neponúkne, pretože nemáte dostatočne prepracovaný firemný profil.

Pre väčšinu druhov podnikania je potrebné mať svoj firemný profil na Facebooku. Pre spoločnosti ktoré majú takýto profil, Facebook ponúka mnohé možnosti propagácie. Marketing na sociálnych sieťach je zdrojom relevantných zákazníkov pre množstvo firiem. Dôležité je, aby vaše kampane boli kvalitne nadstavené a zacielené na správnu cieľovú skupinu, v opačnom prípade by ste tak prichádzali o nemalé peniaze.

Množstvo ľudí sa snaží robiť si reklamu na Facebooku na vlastnú päsť (zadarmo) bez toho, aby sa predtým venovali analýze. Toto je jedna z najčastejších chýb s ktorými sa stretávame. Firmy tak nie len že prichádzajú o peniaze, ale začnú považovať Facebook za nevhodné miesto na propagovanie svojej firmy.

Nechajte Facebook reklamu na profesionálov a určite neoľutujete.

Stále váhate?

Ponúkame vám bezplatnú konzultáciu!

Mohli by Vás zaujímať naše ďalšie služby

 • Reklama na Google

  Zlepšenie pozície v Google vďaka kvalitnej reklame ? Áno je to možné. Získajte nových zákazníkov pomocou pútavej reklamy na Google. Nastavenie reklamy Google v Adwords je pre nás hračka.

  Zistiť viac
 • Správa sociálnych sieti

  Sociálne siete hýbu svetom. Budte ich súčasťou a využite ich na maximum. Nechajte správu sociálnych sietí na nás a my vám zabezpečíme goodwill medzi vašimi potenciálnymi zákazníkmi

  Zistiť viac
 • Vytvorenie firemného profilu

  Máte záujem o firemný profil alebo stránku na najväčších sociálnych sieťach ako sú Facebook či Instagram ? Budte v kontakte so svojimi zákazníkmi, využite propagáciu na socialnych sieťach prostredníctvom zaujimavých príspevkov či PPC reklamy a zväčšite svoj okruh spokojných zákazníkov.

  Zistiť viac
 • Tvorba web stránok

  Tvorba webstránok s kvalitným obsahom a prepracovaným dizajnom podľa vašich predstáv je pre nás prioritou. Našim cieľom je vaša spokojnosť.

  Zistiť viac
 • Reklama na Instagrame

  Získanie nových klientov vďaka reklame na Instagrame. Fakt, že Instagram je in sa nedá porpieť. Pomôžeme Vám využiť to vo svoj prospech a získať tak nových zákazníkov.

  Zistiť viac
 • Marketing na sociálnych sieťach

  Chcete sa dostať do povedomia medzi svojimi zákazníkmi na sociálnych sieťach ? Máte záujem o Facebook marketing, reklamu na Instagrame alebo o online marketing na inej sociálnej sieti ?

  Zistiť viac

Našim klientom ponúkame kompletné poradenstvo.

"Osobne dohliadam na každý projekt a väčšina komunikácie s klientami prebieha so mnou."

Ing. Martin Janeček

konateľ spoločnosti Shieldone

Našim klientom ponúkame kompletné poradenstvo.

 • Rozumné ceny

  Svojim klientom ponúkame najlepší pomer ceny a výkonu. Ponúkame marketingové a webové riešenia, ktoré sú vždy efektívne navrhnuté pre konkrétny projekt, službu či produkt.

 • Individuálny prístup

  Každý projekt je svojim spôsobom jedinečný, a preto k nemu tak aj pristupujeme. Marketingovú kampaň či programovanie Vášho webu, e-shopu alebo iného systému, sa vždy snažíme prispôsobiť čo najlepšie na mieru Vášmu rozpočtu.

 • Najnovšie trendy

  Najnovšie trendy vôbec neberieme na ľahkú váhu. Svojim klientom ponúkame profesionálny a kreatívny prístup v súlade s ich požiadavkami.