Reklama na Facebooku

Facebook má v dnešnej dobe skoro každý. Využite to vo svoj prospech a začnite s marketingom na Facebooku už dnes. Vhodne nastavené Facebook kampane vám môžu priniesť výsledky takmer ihneď.

Reklama na Facebooku je naozaj výkonná

Nie ste na Facebooku? Vaši klienti áno!

Facebook spája cez internet priateľov, ktorí spolu vzájomne zdieľajú informácie, názory, fotografie, odkazy, udalosti, atď. Firmy majú možnosť založiť si firemný profil, vďaka ktorému sú v kontakte so svojimi zákazníkmi. Veľa ľudí na Facebooku “žije” každý deň a keď sa rozhodujú, ktorú firmu vybrať, hľadajú práve na Facebooku. Problém môže nastať, ak Facebook vašu firmu zákazníkom neponúkne, pretože nemáte dostatočne prepracovaný firemný profil.

Pre väčšinu druhov podnikania je potrebné mať firemný profil na Facebooku. Pre spoločnosti, ktoré majú takýto profil, Facebook ponúka mnohé možnosti propagácie. Marketing na sociálnych sieťach je zdrojom relevantných zákazníkov pre množstvo firiem. Dôležité je, aby boli vaše kampane kvalitne nastavené a zacielené na správnu cieľovú skupinu, v opačnom prípade by ste tak mohli prísť o nemalé peniaze.

Množstvo ľudí sa snaží robiť si reklamu na Facebooku na vlastnú päsť (zadarmo) bez toho, aby sa predtým venovali akejkoľvek analýze. Toto je jedna z najčastejších chýb s ktorými sa stretávame. Firmy tak nielenže prichádzajú o peniaze, ale začnú dokonca považovať Facebook za nevhodné miesto na propagovanie svojej firmy.

Nechajte Facebook reklamu na profesionálov a tento krok určite neoľutujete.

Stále váhate?

Využite našu bezplatnú konzultáciu!

Mohli by Vás zaujímať naše ďalšie služby

 • Reklama na Google

  Zlepšenie pozície v Google vďaka kvalitnej reklame? Áno, je to možné. Získajte nových zákazníkov pomocou pútavej reklamy na Google. Nastavenie reklamy Google v Adwords je pre nás hračka.

  Zistiť viac
 • Správa sociálnych sietí

  Sociálne siete hýbu svetom. Buďte ich súčasťou a využite ich na maximum. Nechajte správu sociálnych sietí na nás a my vám zabezpečíme goodwill medzi vašimi potenciálnymi zákazníkmi

  Zistiť viac
 • Vytvorenie firemného profilu

  Máte záujem o firemný profil alebo stránku na najväčších sociálnych sieťach ako sú Facebook či Instagram? Buďte v kontakte so svojimi zákazníkmi, využite propagáciu na sociálnych sieťach prostredníctvom zaujímavých príspevkov či PPC reklamy a rozšírte váš okruh spokojných zákazníkov.

  Zistiť viac
 • Tvorba web stránok

  Tvorba webstránok s kvalitným obsahom a prepracovaným dizajnom podľa vašich predstáv je pre nás prioritou. Naším cieľom je vaša spokojnosť.

  Zistiť viac
 • Reklama na Instagrame

  Získajte nových klientov vďaka reklame na Instagrame. Fakt, že Instagram je in, sa nedá poprieť. Pomôžeme vám využiť túto skutočnosť vo váš prospech a získať tak nových zákazníkov.

  Zistiť viac
 • Marketing na sociálnych sieťach

  Chcete sa dostať do povedomia medzi vašimi zákazníkmi na sociálnych sieťach? Máte záujem o Facebook marketing, reklamu na Instagrame alebo o online marketing na inej sociálnej sieti?

  Zistiť viac

Našim klientom ponúkame kompletné poradenstvo.

“Osobne dohliadam na každý projekt a vytváram stratégiu, ktorá posúva našich klientov vpred.”

Ing. Martin Janeček

konateľ spoločnosti Shieldone

Našim klientom ponúkame kompletné poradenstvo.

 • Rozumné ceny

  Našim klientom ponúkame najlepší pomer ceny a výkonu. Ponúkame marketingové a webové riešenia, ktoré sú vždy navrhnuté s najvyššou efektivitou pre konkrétny projekt, službu či produkt.

 • Individuálny prístup

  Každý projekt je svojím spôsobom jedinečný a preto k nemu tak aj pristupujeme. Marketingovú kampaň či programovanie Vášho webu, e-shopu alebo iného systému sa vždy snažíme prispôsobiť čo najlepšie - na mieru Vášmu rozpočtu.

 • Najnovšie trendy

  Najnovšie trendy zohľadňujeme aj v našom prístupe. Naším klientom ponúkame profesionálny a kreatívny prístup v súlade s ich požiadavkami.