Správa PPC kampaní, zameraných na výkon

Hľadali ste tiež ako: ppc reklama, reklama na google, reklama na facebooku, online reklama, reklama na internete

Poskytujeme výkonnostný marketing formou PPC, pomocou ktorého sa v online svete okamžite zviditeľníte. Navrhneme vám vhodné marketingové kanály a postaráme sa kompletne o správu kampaní. Kampane budeme optimalizovať s cieľom dosiahnutia najlepšieho pomeru ceny a výkonu

PPC – Zviditeľnite sa ihneď správnym výberom reklamy na internete

PPC kampane vás zviditeľnia jednoducho a rýchlo

PPC reklama (pay-per-click – t.j. platba za klik), akú napríklad ponúka spoločnosť Google prostredníctvom AdWords, je jednoznačne jedným z najefektívnejších spôsobov reklamy v online prostredí. Pri PPC kampani platíte za návštevníka, ktorého reklama privedie na vašu webovú stránku. Ide o cielené promovanie webu vašej spoločnosti na základe zvolených kľúčových slov.

Spravovanie tohto typu kampane môže byť veľmi zložité, nakoľko pri nesprávnom nastavení kampane je možné, že vami vynaložené prostriedky nebudú mať zmysel. Napríklad pri platení reklamy za slová, ktoré nie sú relevantné s predmetom vášho podnikania, prípadne za slová veľmi všeobecné, sa môže javiť takáto kampaň ako neefektívna. Funguje na podobnej báze ako SEO optimalizácia – pri správne zvolených kľúčových slovách budete na prvých priečkach vyhľadávania. Na rozdiel od SEO je však PPC kampaň vo vyhľadávačoch viditeľná ihneď po spustení. Ideálna je teda napríklad pre tých, ktorí chcú rýchlo vstúpiť na konkurenčný trh, často obmieňajú ponúkaný sortiment alebo prevádzkujú sezónny biznis.

Chcem PPC reklamu

Ako správne nastaviť PPC kampaň?

Aby PPC reklama vašej spoločnosti priniesla želané výsledky, treba k nej pristupovať zodpovedne už od samotného začiatku. Začneme dôkladnou analýzou vášho podnikania, produktov alebo služieb.

Výsledkom analýzy je stanovenie vašich cieľov a následný výber cieľových skupín, pri ktorých je najvyššia šanca, že ich váš produkt osloví. V ďalšom kroku vypracujeme analýzu kľúčových slov z hľadiska ceny, vyhľadávanosti či konkurencie pre najvyššie zefektívnenie kampaní.

Dbáme v prvom rade na to, aby sme vám v rámci vami stanoveného rozpočtu priniesli najpozitívnejšie výsledky. Nielen, že vám nami vypracované a spravované PPC kampane prinesú viditeľné zvýšenie návštevnosti, no pri nami zvolených kampaniach získate hlavne výsledky v podobe vysokej miery konverzie. Každému ide v prvom rade o získanie nových a udržanie existujúcich zákazníkov. Z dlhodobého hľadiska udržiavania zákazníkov však určite odporúčame využiť aj naše ďalšie marketingové služby, ako napríklad marketing na sociálnych sieťach alebo SEO optimalizáciu.

Ako vyzerá správa PPC v našom podaní?

 • analýza vášho biznisu a výber správneho druhu PPC,
 • analýza kľúčových slov a vytvorenie kampane,
 • správne nastavenie kampane,
 • postupné sledovanie, analyzovanie a optimalizovanie kampane

Stále váhate?

Využite našu bezplatnú konzultáciu!

Mohli by Vás zaujímať naše ďalšie služby

 • Lokálny marketing

  Ste lokálny obchod, reštaurácia alebo kaviareň a chcete sa zviditeľniť? Lokálny marketing je pre vás to pravé. Zvýšte povedomie o vašej značke medzi vašimi potenciálnymi zákazníkmi.

  Zistiť viac
 • Google Shopping Ads

  Využite kampaň Google Shopping a naštartujte svoj biznis. Vďaka Shopping Ads od Google zvýšite predaje a pritiahnete veľké množstvo zákazníkov.

  Zistiť viac
 • Reklama na Google

  Zlepšenie pozície v Google vďaka kvalitnej reklame? Áno, je to možné. Získajte nových zákazníkov pomocou pútavej reklamy na Google. Nastavenie reklamy Google v Adwords je pre nás hračka.

  Zistiť viac
 • SEO optimalizácia

  Venujeme sa tvorbe SEO optimalizácií webových stránok. Zvýšte svoju viditeľnosť, dosiahnite zlepšenie pozície v Google a získajte nových zákazníkov.

  Zistiť viac
 • Marketing na sociálnych sieťach

  Chcete sa dostať do povedomia medzi vašimi zákazníkmi na sociálnych sieťach? Máte záujem o Facebook marketing, reklamu na Instagrame alebo o online marketing na inej sociálnej sieti?

  Zistiť viac

Našim klientom ponúkame kompletné poradenstvo.

“Osobne dohliadam na každý projekt a vytváram stratégiu, ktorá posúva našich klientov vpred.”

Ing. Martin Janeček

konateľ spoločnosti Shieldone

Našim klientom ponúkame kompletné poradenstvo.

 • Rozumné ceny

  Našim klientom ponúkame najlepší pomer ceny a výkonu. Ponúkame marketingové a webové riešenia, ktoré sú vždy navrhnuté s najvyššou efektivitou pre konkrétny projekt, službu či produkt.

 • Individuálny prístup

  Každý projekt je svojím spôsobom jedinečný a preto k nemu tak aj pristupujeme. Marketingovú kampaň či programovanie Vášho webu, e-shopu alebo iného systému sa vždy snažíme prispôsobiť čo najlepšie - na mieru Vášmu rozpočtu.

 • Najnovšie trendy

  Najnovšie trendy zohľadňujeme aj v našom prístupe. Naším klientom ponúkame profesionálny a kreatívny prístup v súlade s ich požiadavkami.