Kariéra

Chceš pracovať v Marketingovej agentúre?

Ak sa zaujímaš o marketing alebo o programovanie, si na správnom mieste.

Ako marketingová agentúra poskytujeme komplexné služby v oblasti online marketingu. Od tvorby webstránok, cez SEO optimalizáciu až po online marketing či už vo vyhľadavaní alebo na sociálnych sieťach. Ak máš záujem o prácu v marketingovej agentúre, neváhaj nás kontaktovať. Nižšie sú aktuálne volné pracovné pozície na ktoré hľadáme šikovných kolegov. Ak si sa v nich nenašiel ale chcel bz si u nás pracovať pošli nám životopis na [email protected]

Keďže sa venujeme SEO optimalizácii webstránok nájde u nás uplatnenie kvalitný SEO špecialista a copywriter. V našom marketingovom tíme si nájde miesto PPC špecialista alebo social media manager. Okrem programovania kvalitných webstránok a e-shopov sa venujeme aj tvorbe informačných systémov. Preto ako programátor by si mal poznať niektoré z týchto technológii: PHP, Python, JS, JQuery, HTML, CSS, SCSS, HTML, WordPress, Woocommerce.

Tak na čo čakáš? Pošli nám svoj životopis na [email protected]

Aktuálne voľné pracovné pozície

 • Junior WordPress developer – PHP, HTML, CSS

  Tvorba webstránok a e-shopov pre rôznych klientov

  Pracovná pozícia je vhodná pre začínajúcich programátorov, ale máme miesto aj pre seniornejších kandidátov. Ak ťa baví tvorba webstránok a máš s ňou nejaké skúsenosti, určite sa nám ozvi.

 • Junior marketér – Brigáda pre vysokoškolákov

  SEO, PPC, sociálne siete, copywriting – vyskúšaš si všetko aby si zistil čo ťa baví najviac.

  Táto brigáda je vhodná nielen pre študentov marketingu ale pre všetkých vysokoškolákov ktorí chcú už počas štúdia získavať praktické skúsenosti a baví ich online marketing. Či už ťa to viac ťahá k SEO, PPC, sociálnym sieťam, alebo chceš byť copywriter. Toto je vstupná brána k tvojim skúsenostiam.

 • Junior WordPress developer – Brigáda pre vysokoškolákov

  Tvorba webstránok a e-shopov – budeš mať možnosť pracovať na reálnych projektoch.

  Táto brigáda je vhodná pre študentov, ktorí chcú získať praktické skúsenosti s tvorbou webstránok. Je vhodná jak pre začiatočníkov, ktorí doteraz ešte nevytvorili žiadny web, tak aj pre pokročilých ktorí už majú s tvorbou webstránok nejaké skúsenosti.