Tvorba informačných systémov CRM a ERP na mieru

Chcete mať vo svojom podnikaní prehľad a poriadok? Vytvorenie ERP systému alebo CRM systému na mieru je najlepším riešením, ako mať organizáciu vášho podniku pod kontrolou.

ERP systémy a CRM systémy do každej spoločnosti

Najlepší spôsob organizácie a dostupnosti všetkých údajov o klientoch

Máte firmu a zákazníkov neevidujete vôbec alebo maximálne ich máte zapísaných na papieri? Stále ešte nemáte svoje firemné procesy zautomatizované? Naprogramujeme pre vás informačný systém na mieru. Pokiaľ ste sa s termínom CRM ešte nestretli, jedná sa o Customer Relationship Manager, čiže nástroj na riadenie vzťahov so zákazníkmi. Takýto nástroj má nesmierne široké využitie, nakoľko môže vylepšiť a zjednodušiť fungovanie vašej spoločnosti z hľadiska obchodu, zákazníckeho servisu a dokonca i marketingu. Prostredníctvom CRM si dokážete viesť evidenciu zákazníkov tak, ako nikdy predtým. Na jednom mieste nájdete všetky informácie – od kontaktných a demografických údajov, zmlúv, zakúpených produktov až po históriu vzájomnej komunikácie.


S čím môžete pri spolupráci s nami určite rátať?

Aké sú výhody, ak si zvolíte CRM/ERP od nás?

 • Riešenie na mieru

  Vytvoríme vám ERP alebo CRM systém podľa vašich požiadaviek

 • Bezpečnosť a spoľahlivosť

  Naše systémy sú spoľahlivé a zabezpečené

 • Zaškolenie a podpora

  Po vytvorení systému vás zaškolíme na jeho používanie

 • Jednoduchosť, prehľadnosť a prístupnosť

  ERP alebo CRM systémy môžete využívať aj v mobile či tablete

Čo prináša naša spolupráca?

V rámci úvodnej konzultácie spoločne vypracujeme návrh čo by ste si predstavovali, aby váš informačný systém obsahoval. Navrhneme vám riešenie, pokrývajúce vaše firemné procesy, tak, aby vám čo najviac uľahčilo a zautomatizovalo vašu každodennú prácu. Získate tak prehľad o vašich obchodných transakciách a príležitostiach. Výsledkom našej práce bude váš vlastný nástroj pre moderné a efektívne riešenie obchodného procesu – od prvotného kontaktu až po servisnú kontrolu a opätovný návrat spokojných zákazníkov využívajúcich vaše služby.

S čím môžete pri spolupráci s nami určite rátať?

 • po vzájomných konzultáciách navrhneme váš CRM systém,
 • naprogramujeme všetky potrebné a žiadané funkcie,
 • zaškolíme vás i vašich zamestnancov do užívania systému,
 • vieme sa dohodnúť aj na následnej starostlivosti, či servise a úpravách.

Stále váhate?

Využite našu bezplatnú konzultáciu!


Mohli by Vás zaujímať naše ďalšie služby

 • Reklama na Google

  Zlepšenie pozície v Google vďaka kvalitnej reklame? Áno, je to možné. Získajte nových zákazníkov pomocou pútavej reklamy na Google. Nastavenie reklamy Google v Adwords je pre nás hračka.

  Zistiť viac
 • Správa sociálnych sietí

  Sociálne siete hýbu svetom. Buďte ich súčasťou a využite ich na maximum. Nechajte správu sociálnych sietí na nás a my vám zabezpečíme goodwill medzi vašimi potenciálnymi zákazníkmi

  Zistiť viac
 • SEO optimalizácia

  Venujeme sa tvorbe SEO optimalizácií webových stránok. Zvýšte svoju viditeľnosť, dosiahnite zlepšenie pozície v Google a získajte nových zákazníkov.

  Zistiť viac
 • Tvorba e-shopov

  Zarábajte online vďaka e-shopu na mieru. Na profesionálnej úrovni navrhneme a vytvoríme e-shop na mieru – presne podľa vašich požiadaviek. Poradíme vám, ako najlepšie nastaviť e-shop presne pre vaše produkty a vašu cieľovú skupinu.

  Zistiť viac
 • Tvorba web stránok

  Tvorba webstránok s kvalitným obsahom a prepracovaným dizajnom podľa vašich predstáv je pre nás prioritou. Naším cieľom je vaša spokojnosť.

  Zistiť viac

Našim klientom ponúkame kompletné poradenstvo.

“Osobne dohliadam na každý projekt a vytváram stratégiu, ktorá posúva našich klientov vpred.”

Ing. Martin Janeček

konateľ spoločnosti Shieldone

Našim klientom ponúkame kompletné poradenstvo.

 • Rozumné ceny

  Našim klientom ponúkame najlepší pomer ceny a výkonu. Ponúkame marketingové a webové riešenia, ktoré sú vždy navrhnuté s najvyššou efektivitou pre konkrétny projekt, službu či produkt.

 • Individuálny prístup

  Každý projekt je svojím spôsobom jedinečný a preto k nemu tak aj pristupujeme. Marketingovú kampaň či programovanie Vášho webu, e-shopu alebo iného systému sa vždy snažíme prispôsobiť čo najlepšie - na mieru Vášmu rozpočtu.

 • Najnovšie trendy

  Najnovšie trendy zohľadňujeme aj v našom prístupe. Naším klientom ponúkame profesionálny a kreatívny prístup v súlade s ich požiadavkami.