Prezentačná web stránka stavebnej firmy

grafický
dizajn na mieru
kvalitné
seo texty

Zadanie

Klient nás oslovil s dopytom na modernú webstránku, ktorá by predstavila ponúkané služby a zároveň by prezentovala jeho realizácie. Podmienkou bol nadčasový a moderný dizajn.

Ako sme postupovali?

V 90% prípadov sa striktne držíme našich interných postupov, čo nám pomáha udržať kvalitu našich služieb na vysokej úrovni

  1. Úvodná konzultácia Ako vždy, aj tu sme začali úvodnou konzultáciou, na ktorej sme sa oboznámili s požiadavkami klienta.
  2. Cenová ponuka Na základe požiadaviek sme vypracovali cenovú ponuku a čakali na schválenie od klienta.
  3. Analýza a návrh Po potvrdení cenovej ponuky sme vytvorili grafický návrh, po jednom kole úprav bol návrh zladený presne podľa predstáv klienta.
  4. Programovanie a testovanie Keď už sme mali všetko odkomunikované a navrhnuté, nastal čas na samotné programovanie. Po naprogramovaní sa jednotlivé časti následne otestovali. Po dokončení projektu, prebehlo ešte komplexné testovanie spolu s klientom.
  5. Nasadenie sledovacích kódov a spustenie Pomocou Google Tag Managera sme nasadili sledovacie kódy pre Google Analytics, Google Ads a webstránku sme spustili pre verejnosť.

Ako to konkrétne vyzeralo v praxi?

Navrhli sme modernú webstránku prispôsobenú požiadavkám klienta

Zvolili sme moderný a nadčasový dizajn s drobnými pohybovými prvkami ktoré stránke dodali eleganciu.

Zobraziť stránku

Stránku sme navrhli v responzívnom dizajne

Ako pri každom projekte, aj tu sme sa zamerali na optimalizáciu webstránky pre mobily a tablety.

Vytvorili sme portfólio referencií

Referencie poskytujú potencionálnemu zákazníkovi informácie o skúsenostiach dodávateľa čo pozitívne vplýva na jeho rozhodovanie.

Páčil sa Vám tento projekt?

Ponúkame Vám bezplatnú konzultáciu!