Správa sociálnych sieti

Hľadali ste aj ako: správa sociálnych sieti, spravovanie sociálnych sieti, správa Facebooku, správa Instagramu

Sociálne siete hýbu svetom. Budte ich súčasťou a využite ich na maximum. Nechajte správu sociálnych sietí na nás a my vám zabezpečíme goodwill medzi vašimi potenciálnymi zákazníkmi

Overené zákazníkmy Google rating
 • 5.0

Nechajte správu socialnych sieti ako je napr. Facebook či Instagram na profesionálov

Získajte viac zákaznikov marketingom na socialnych sieťachm, väčšina vašich zákazníkov ich navštevuje každý deň

Správe sociálnych sieti sa venujeme dlhodobo a stále sledujeme najnovšie možnosti a trendy. Prevezmeme za Vás tvorbu príspevkov na rôznych sociálnych sieťach. Najčastejšie spravujeme Facebook alebo sa venujeme správe Instagramu. Vieme sa však zamerať aj na iné sociálne siete ako napríklad YouTube alebo Linkedin.

Mať na starosti správu sociálnej siete si vyžaduje veľa času, plánovania, premýšľania a kreativity. Nie každý ma popri svojej práci čas sa kvalitne a hlavne odborne venovať správe Instagramu, Facebooku alebo inej sociálnej sieti.

Stále váhate?

Ponúkame vám bezplatnú konzultáciu!

S čím môžete pri spolupráci s nami určite rátať?

Aké sú výhody ak si zvolíte správu sociálnych sietí od nás?

 • Založenie a nastavenie účtov

  Budte zákazníkom čo najbližšie

  Vytvoríme firemné stránky, prípadne obnovíme vaše staré stránky. Vyplníme informácie a oživíme základnými fotkami. Vaše nové konto prepojíme s vašou web stránkou a napojíme na správcu reklám.

 • Obsahová stratégia a obsahový plán pre sociálne siete

  Navrhneme obsahový plán na mieru

  Vytvoríme marketingovú stratégiu pre sociálne siete a navrhneme obsahový plán. Obsahový plán navrhneme vždy v dostatočnom predstihu aby sme ho spolu stihli prekonzultovať.

 • Spracovanie grafiky a textov

  Zaujmite zákazníkov na sociálnych sieťach

  Čo by to bol príspevok na sociálnej sieti bez kvalitného textu a peknej grafiky. Všetko zabezpečíme a pridáme do obsahového plánu.

 • Správa sociálnych sietí a krízová komunikácia

  Komunikujte s fanúšikmi s premyslenou stratégiou

  Fanúšikovia na sociálnych sieťach komunikujú, prípadne riešia svoje sťažnosti. Je potrebné mať pripravenú krízovú komunikáciu, tá pomáha k vytvoreniu pozitívnej reakcie.

 • Reporting a konzultácie

  Sledujte Váš úspech na sociálnych sieťach

  Všetky aktivity zaznamenávame a vyhodnocujeme v prehľadnom reporte.


Správa Facebooku

Facebook je najväčšou sociálnou sieťou. Už dávno neplatí, že na Facebooku sú len mladí ľudia, práve naopak na tejto sociálnej sieti je možné zasiahnuť rôzne typy cieľových skupín. Facebook je sociálna sieť vhodná takmer pre akýkoľvek typ businessu. V ponuke služieb od Facebooku je aj široká škála možných reklám a spôsobov propagácie.

Mám záujem o správu Facebooku

Správa Instagramu

Instagram je zameraný hlavne na pekný vizuál, je to mladšia sociálna sieť oproti Facebooku, no tiež veľmi populárna aj na Slovensku. Rovnako ako Facebook aj Instagram ponúka možnosti propagácie a platenej reklamy. Jednoduchšia je tu aj spolupráca s influencermi.

Mám záujem o správu Instagramu

Naše ďalšie služby, ktoré by Vás mohli zaujímať

 • Lokálny marketing

  Ste lokálny obchod, reštaurácia alebo kaviareň a chcete sa zviditeľniť ? Local marketing je to pravé pre vás. Zvýšte povedomie o sebe medzi svojimi potenciálnými zákazníkmi.

  Zistiť viac
 • Google Shopping Ads

  Využite kampaň google shopping a naštartujte svoj biznis. Vďaka shopping ads od Google zvýšite predaje a pritahnete veľké množstvo zákazníkov.

  Zistiť viac
 • Reklama na Google

  Zlepšenie pozície v Google vďaka kvalitnej reklame ? Áno je to možné. Získajte nových zákazníkov pomocou pútavej reklamy na Google. Nastavenie reklamy Google v Adwords je pre nás hračka.

  Zistiť viac
 • Vytvorenie firemného profilu

  Máte záujem o firemný profil alebo stránku na najväčších sociálnych sieťach ako sú Facebook či Instagram ? Budte v kontakte so svojimi zákazníkmi, využite propagáciu na socialnych sieťach prostredníctvom zaujimavých príspevkov či PPC reklamy a zväčšite svoj okruh spokojných zákazníkov.

  Zistiť viac
 • Reklama na Instagrame

  Získanie nových klientov vďaka reklame na Instagrame. Fakt, že Instagram je in sa nedá porpieť. Pomôžeme Vám využiť to vo svoj prospech a získať tak nových zákazníkov.

  Zistiť viac
 • Reklama na Facebooku

  Facebook má v dnešnej dobe skoro každý. Využite to vo svoj prospech a začnite s marketingom na Facebooku. Dobre nadstavené kampane na Facebooku vám môžu priniesť výsledky takmer ihneď.

  Zistiť viac
 • Marketing na sociálnych sieťach

  Chcete sa dostať do povedomia medzi svojimi zákazníkmi na sociálnych sieťach ? Máte záujem o Facebook marketing, reklamu na Instagrame alebo o online marketing na inej sociálnej sieti ?

  Zistiť viac

Našim klientom ponúkame kompletné poradenstvo.

"Osobne dohliadam na každý projekt a väčšina komunikácie s klientami prebieha so mnou."

Ing. Martin Janeček

konateľ spoločnosti Shieldone

Našim klientom ponúkame kompletné poradenstvo.

 • Rozumné ceny

  Svojim klientom ponúkame najlepší pomer ceny a výkonu. Ponúkame marketingové a webové riešenia, ktoré sú vždy efektívne navrhnuté pre konkrétny projekt, službu či produkt.

 • Individuálny prístup

  Každý projekt je svojim spôsobom jedinečný, a preto k nemu tak aj pristupujeme. Marketingovú kampaň či programovanie Vášho webu, e-shopu alebo iného systému, sa vždy snažíme prispôsobiť čo najlepšie na mieru Vášmu rozpočtu.

 • Najnovšie trendy

  Najnovšie trendy vôbec neberieme na ľahkú váhu. Svojim klientom ponúkame profesionálny a kreatívny prístup v súlade s ich požiadavkami.