Správa sociálnych sietí

Hľadali ste aj ako: správa sociálnych sietí, spravovanie sociálnych sietí, správa Facebooku, správa Instagramu

Sociálne siete hýbu svetom. Buďte ich súčasťou a využívajte ich potenciál na maximum. Nechajte správu sociálnych sietí na nás a my vám zabezpečíme goodwill medzi vašimi potenciálnymi zákazníkmi.

Nechajte správu sociálnych sietí ako je napr. Facebook či Instagram, na profesionálov

Získajte viac zákazníkov marketingom na sociálnych sieťach, väčšina vašich zákazníkov ich totiž navštevuje každý deň

Správe sociálnych sietí sa venujeme dlhodobo a stále sledujeme najnovšie možnosti a trendy. Prevezmeme za vás tvorbu príspevkov na rôznych sociálnych sieťach. Najčastejšie spravujeme Facebook alebo sa venujeme správe Instagramu. Vieme sa však zamerať aj na iné sociálne siete, ako napríklad YouTube alebo LinkedIn.

Mať na starosti správu sociálnej siete si vyžaduje veľa času, plánovania, premýšľania a kreativity. Nie každý má popri svojej práci čas sa kvalitne – a hlavne odborne – venovať správe Instagramu, Facebooku prípadne inej sociálnej sieti.

Stále váhate?

Využite našu bezplatnú konzultáciu!

S čím môžete pri spolupráci s nami určite rátať?

Aké sú výhody, ak si zvolíte správu sociálnych sietí od nás?

 • Založenie a nastavenie účtov

  Buďte zákazníkom čo najbližšie

  Vytvoríme firemné stránky, prípadne obnovíme vaše staré stránky. Vyplníme informácie a oživíme stránku základnými fotkami. Vaše nové konto prepojíme s vašou web stránkou a prepojíme na správcu reklám.

 • Obsahová stratégia a obsahový plán pre sociálne siete

  Navrhneme obsahový plán na mieru

  Vytvoríme marketingovú stratégiu pre sociálne siete a navrhneme obsahový plán. Obsahový plán navrhneme vždy v dostatočnom predstihu, aby sme ho spolu stihli prekonzultovať.

 • Spracovanie grafiky a textov

  Zaujmite zákazníkov na sociálnych sieťach

  Čo by to bol za príspevok na sociálnej sieti bez kvalitného textu a peknej grafiky, však? O všetko sa postaráme a pridáme do obsahového plánu.

 • Správa sociálnych sietí a krízová komunikácia

  Komunikujte s fanúšikmi s premyslenou stratégiou

  Fanúšikovia na sociálnych sieťach komunikujú, prípadne riešia svoje sťažnosti. Je potrebné mať pripravenú krízovú komunikáciu, tá pomáha k vytvoreniu pozitívnej reakcie.

 • Reporting a konzultácie

  Sledujte váš úspech na sociálnych sieťach

  Všetky aktivity zaznamenávame a vyhodnocujeme v prehľadnom reporte.


Správa Facebooku

Facebook je najväčšou sociálnou sieťou. Už dávno neplatí, že na Facebooku sú len mladí ľudia, práve naopak – na tejto sociálnej sieti je možné zasiahnuť rôzne typy cieľových skupín. Facebook je sociálna sieť, vhodná takmer pre akýkoľvek typ biznisu. V ponuke služieb od Facebooku je aj široká škála možných reklám a spôsobov propagácie.

Mám záujem o správu Facebooku

Správa Instagramu

Instagram je zameraný hlavne na pekný vizuál, oproti Facebooku je to mladšia sociálna sieť, no tiež veľmi populárna aj na Slovensku. Rovnako ako Facebook, aj Instagram ponúka možnosti propagácie a platenej reklamy. Jednoduchšia je tu hlavne spolupráca s influencermi.

Mám záujem o správu Instagramu

Naše ďalšie služby, ktoré by Vás mohli zaujímať

 • Lokálny marketing

  Ste lokálny obchod, reštaurácia alebo kaviareň a chcete sa zviditeľniť? Lokálny marketing je pre vás to pravé. Zvýšte povedomie o vašej značke medzi vašimi potenciálnymi zákazníkmi.

  Zistiť viac
 • Google Shopping Ads

  Využite kampaň Google Shopping a naštartujte svoj biznis. Vďaka Shopping Ads od Google zvýšite predaje a pritiahnete veľké množstvo zákazníkov.

  Zistiť viac
 • Reklama na Google

  Zlepšenie pozície v Google vďaka kvalitnej reklame? Áno, je to možné. Získajte nových zákazníkov pomocou pútavej reklamy na Google. Nastavenie reklamy Google v Adwords je pre nás hračka.

  Zistiť viac
 • Vytvorenie firemného profilu

  Máte záujem o firemný profil alebo stránku na najväčších sociálnych sieťach ako sú Facebook či Instagram? Buďte v kontakte so svojimi zákazníkmi, využite propagáciu na sociálnych sieťach prostredníctvom zaujímavých príspevkov či PPC reklamy a rozšírte váš okruh spokojných zákazníkov.

  Zistiť viac
 • Reklama na Instagrame

  Vstúpte do sveta vizuálneho marketingu a oslovte mladšie publikum s reklamou na Instagrame. Využite pútavé vizuály a presné cielenie na podporu predaja.

  Zistiť viac
 • Reklama na Facebooku

  Využite potenciál najväčšej sociálnej siete na svete a zacieľte na svojich zákazníkov na mieste, kde trávia najviac času efektívnou reklamou na Facebooku.

  Zistiť viac
 • Marketing na sociálnych sieťach

  Chcete sa dostať do povedomia medzi vašimi zákazníkmi na sociálnych sieťach? Máte záujem o Facebook marketing, reklamu na Instagrame alebo o online marketing na inej sociálnej sieti?

  Zistiť viac

Našim klientom ponúkame kompletné poradenstvo.

“Osobne dohliadam na každý projekt a vytváram stratégiu, ktorá posúva našich klientov vpred.”

Ing. Martin Janeček

konateľ spoločnosti Shieldone

Našim klientom ponúkame kompletné poradenstvo.

 • Rozumné ceny

  Našim klientom ponúkame najlepší pomer ceny a výkonu. Ponúkame marketingové a webové riešenia, ktoré sú vždy navrhnuté s najvyššou efektivitou pre konkrétny projekt, službu či produkt.

 • Individuálny prístup

  Každý projekt je svojím spôsobom jedinečný a preto k nemu tak aj pristupujeme. Marketingovú kampaň či programovanie Vášho webu, e-shopu alebo iného systému sa vždy snažíme prispôsobiť čo najlepšie - na mieru Vášmu rozpočtu.

 • Najnovšie trendy

  Najnovšie trendy zohľadňujeme aj v našom prístupe. Naším klientom ponúkame profesionálny a kreatívny prístup v súlade s ich požiadavkami.