Efektívna reklama na Google

Hľadali ste tiež ako: reklama na google, google reklama, reklama na internete, online reklama, bannerová reklama, reklama na youtube

Ponúkame Vám kompletné služby od úvodnej analýzy, cez vypracovanie návrhov a vytvorenie kampaní až po spätnú analýzu a reporting.

Overené zákazníkmi Google rating
 • 5.0

Získajte viac zákazníkov google reklamou

Máte funkčnú web stránku ale nikto ju nenavštevuje? Dostante sa na prve priečky google a získajte tak relevantných návštevníkov, ktorí u Vás nakúpia

Mať kvalitnú reklamu na Google je v dnešnej napredujúcej dobe základ každého podnikania. Vlastníte web, avšak jeho návštevnosť je veľmi nízka? Skúste posunúť svoje podnikanie na novú úroveň, a nechajte si od nás vytvoriť a spravovať reklamy na Google. Vďaka úspešným nástrojom, ktoré ponúka spoločnosť Google vám vieme vytvoriť reklamu, ktorá bude nastavená presne podľa vašich predstáv. Chcete cieliť len na určitú vekovú skupinu alebo oblasť ? Vytvoriť reklamu s fotkami produktov ( Google shopping ads ) ktoré ponúkate priamo vo vyhľadávači Google? Vďaka vytvoreniu reklám na Google je to možné. Reklama na Google zabezpečí, že sa stane viditeľnými pre svojich potenciálnych zákazníkov. Pre nás to nie je žiadny problém. Tešíme sa na spoluprácu s vami.

Dostať sa na popredné priečky v googli sa da dvomi spôsobmi:

 1. Google reklama formou PPC
  PPC reklama je jeden z najrýchlejších spôsobov ako dostať relevantných návštevníkov, ktorý hľadajú konkrétny produkt alebo službu na Vaše stránky. Na základe analýzy navrhneme štruktúru reklamných kampaní tak, aby sme pre vás získali čo najväčší počet konvertujúcich zákazníkov. Kampane budeme pravidelne optimalizovať aby sme dosahovali čo najlepší pomer ceny a výkonu.
 2. SEO optimalizácia pre Google
  SEO optimalizácia je najlepší spôsob ako v dobrom pomere ceny a výkonu dostať veľké množstvo návštevníkov na vaše stránky. Pri kvalitne spravenej SEO optimalizácii sa totižto zobrazujete na googli v tzv. organických výsledkoch vyhľadávania, čo znamená, že neplatíte za každý preklik ako je to pri PPC Reklame. Na základe analýzy navrhneme kroky pre najlepšie umiestnenie vašich stránok v organických výsledkoch vyhľadávaniach.

Stále váhate?

Využite našu bezplatnú konzultáciu!

PPC reklama na google

Zabezpečujeme všetky možnosti reklamy ktoré Google ponúka.

Aké sú možnosti platenej reklamy PPC na google?

Reklama na Google poskytuje viac možností ako sa na prvý pohľad zdá. Nejde len o reklamu vo výsledkoch vyhľadávania ale google poskytuje aj ďalšie spôsoby, napríklad:

 • reklama vo vyhľadávači Google
 • obsahová sieť google – bannerová reklama
 • video reklama na YouTube
 • google shopping – nákupné reklamy
 • remarketing / retargeting

Aké sú výhody google reklamy formou PPC a čo ňou dosiahnete?

 1. Zobrazíte sa na prvých pozíciach na Google takmer ihneď
  zobraziť sa na prvej strane vo vyhľadávači prirodzene je časovo náročné a vyžaduje kvalitnú SEO  optimalizáciu. 
 2. Môžete zacieliť na konkrétne kľúčové slová
  Rozhodnete sa, kedy sa vaša reklama má zobraziť  – na rozdiel od organických výsledkov kde si nemôžete určiť kedy sa zobrazíte, Google sa rozhodne na základe mnohých parametrov. 
 3. Sami si môžete zvoliť texty, ktoré sa zobrazia v reklame
  texty pre rovnakú cieľovú adresu môžu byť rôzne v závislosti od vyhľadavaného slova
 4. Zvýšenie predaja a sledovanie koverzií
  ak je reklama nastavená správne, predaj vášho produktu vzrastie a vďaka analytickým nástrojom viete presne sledovať, odkiaľ prišla objednávka alebo ktoré kľúčové slová vám prinášajú zákazníkov
 5. Platíte za výsledky
  hlavnou výhodou Google reklamy je, že platíte za reálne výsledky (kliknutia). To znamená, že ak sa reklama zobrazí v Google výsledkoch ale potencionálny zákazník na nu neklikne, tak nič neplatíte. Platíte až vtedy, ak zákazník klikne na vašu reklamu a dostane sa tak na vašu stránku.
Chcem google reklamu

S čím môžete pri spolupráci s nami určite rátať?

Aké sú výhody ak sa rozhodnete pre reklamu na Google od nás?

 • Analýza kľúčových slov a konkurencie

  Analýza kľúčových slov

  Ako Váš produkt ľudia hľadajú?

  Pri reklame vo vyhľadávačoch je potrebné vedieť, čo ľudia hľadajú a aké slová pri tom používajú. Preto je analýza kľúčových slov základným kameňom akejkoľvek reklamy vo vyhľadávačoch.

 • Analýza konkurencie a cieľovej skupiny

  Budte o krok vpred pred konkurenciou

  Aby vaša reklama mohla byť efektívna je potrebné vedieť komu je určená. Je potrebné si špecifikovať cieľovú skupinu. Rovnako dôležité je spraviť prieskum trhu. Je potrebné pozrieť sa, akú stratégiu má konkurencia. Vo všeobecnosti platí, že aj od konkurencie sa viete veľa naučiť.

 • Návrh marketingovej stratégie

  Všetko si pred spustením naplánujeme a pripravíme stratégiu

  Po prvotnej analýze vypracujeme návrh stratégie a plán akým budeme postupovať. Navrhneme najvhodnejšie reklamné kanály, vytvoríme reklamné skupiny a všetko nastavíme čo najefektívnejšie.

 • Spracovanie grafiky a textov

  Komunikácia a vzhľad navrhnutá pre vašu cieľovú skupinu

  Na základe analýzy kľúčových slov pripravíme čo najrelevantnejšie texty. Na základe dohody pripravíme grafiku alebo Vám poradíme pri jej tvorbe aby čo najefektívnejšie prezentovala produkt a oslovila cieľovú skupinu.

 • Sledovanie výsledkov a optimalizácia

  Neustále sa zlepšujeme

  Po nastavení a spustení kampaní to všetko ešte len začína, teraz je potrebné sledovať štatistiky a hľadať možnosti pre optimalizáciu. Kampane treba neustále upravovať aby boli čo najefektívnejšie. Nezabúdame ani na remarketing ktorý zvyšuje efektivitu reklamy.

 • Reporting a konzultácie

  Sledujte výsledky google reklamy

  Pravidelne Vám budeme prezentovať dosiahnuté výsledky v prehľadných raportoch aby ste stále vedeli ako efektívna je vaša google reklama.


Mohli by Vás zaujímať naše ďalšie služby

 • SEO optimalizácia

  Venujeme sa tvorbe SEO optimalizácií webových stránok. Zvýšte svoju viditeľnosť, dosiahnite zlepšenie pozície v Google a získajte nových zákazníkov.

  Zistiť viac
 • Lokálny marketing

  Ste lokálny obchod, reštaurácia alebo kaviareň a chcete sa zviditeľniť? Lokálny marketing je pre vás to pravé. Zvýšte povedomie o vašej značke medzi vašimi potenciálnymi zákazníkmi.

  Zistiť viac
 • Google Shopping Ads

  Využite kampaň Google Shopping a naštartujte svoj biznis. Vďaka Shopping Ads od Google zvýšite predaje a pritiahnete veľké množstvo zákazníkov.

  Zistiť viac
 • Správa PPC kampaní

  Správa PPC kampaní v Google Adwords. Mať prehľad o každej reklame na jednom mieste? Vďaka Adwords od Google je to možné. Nastavenie ceny za preklik, ako aj formy reklamy.

  Zistiť viac
 • Tvorba web stránok

  Tvorba webstránok s kvalitným obsahom a prepracovaným dizajnom podľa vašich predstáv je pre nás prioritou. Naším cieľom je vaša spokojnosť.

  Zistiť viac
 • Marketing na sociálnych sieťach

  Chcete sa dostať do povedomia medzi vašimi zákazníkmi na sociálnych sieťach? Máte záujem o Facebook marketing, reklamu na Instagrame alebo o online marketing na inej sociálnej sieti?

  Zistiť viac

Google reklama cena - Koľko stojí reklama na googli?

Cena PPC reklamy na Googli pozostáva z dvoch časti a to ceny za prekliky na vybrane kľúčové slova, ktoré platíte spoločnosti Google a ceny za správu kampani ktoré platíte agentúre (napríklad nám). Výsledná cena reklamy sa dá nastaviť rôzne, závisí od vášho budgetu a očakávaných cieľov. Máme klientov, ktorých mesačné náklady na reklamu na Googli sú na úrovni 200€. Samozrejme, aj takých ktorých takáto reklama stoji tisíce eur.

Cena reklamy na Googli (správy kampani) u nás začína od 100€ /mesiac

Nezáväzná cenová ponuka

Čo od nás dostanete?

 • Analýza kľúčových slov
 • Analýza konkurencie a cieľovej skupiny
 • Výber vhodného PPC kanálu
 • Návrh marketingovej stratégie
 • Spracovanie grafiky a textov
 • Sledovanie výsledkov a optimalizácia
 • Reporting a konzultácie

LIMITOVANÁ AKCIA

Pri kúpe webstránky od nás získate 3 mesiace správy marketingových kampaní adwords zadarmo

Overené zákazníkmi Google rating
 • 5.0

Našim klientom ponúkame kompletné poradenstvo.

“Osobne dohliadam na každý projekt a väčšina komunikácie s klientmi prebieha práve so mnou.”

Ing. Martin Janeček

konateľ spoločnosti Shieldone

Našim klientom ponúkame kompletné poradenstvo.

 • Rozumné ceny

  Našim klientom ponúkame najlepší pomer ceny a výkonu. Ponúkame marketingové a webové riešenia, ktoré sú vždy navrhnuté s najvyššou efektivitou pre konkrétny projekt, službu či produkt.

 • Individuálny prístup

  Každý projekt je svojím spôsobom jedinečný a preto k nemu tak aj pristupujeme. Marketingovú kampaň či programovanie Vášho webu, e-shopu alebo iného systému sa vždy snažíme prispôsobiť čo najlepšie - na mieru Vášmu rozpočtu.

 • Najnovšie trendy

  Najnovšie trendy zohľadňujeme aj v našom prístupe. Naším klientom ponúkame profesionálny a kreatívny prístup v súlade s ich požiadavkami.