Efektívna reklama na Google

Hľadali ste tiež ako: reklama na google, google reklama, reklama na internete, online reklama, bannerová reklama, reklama na youtube

Sme digitálna agentúra, venujúca sa online marketingu so zameraním na efektívnu reklamu vo vyhľadávači Google. Oslovte milióny nových zákazníkov s reklamou vo vyhľadávaní, Google Nákupoch či YouTube prípadne kvalitnou SEO optimalizáciou. Ako certifikovaný Google partner vám vieme ponúknuť kupón na 350€ zadarmo.

Chcem 350€ kredit zadarmo
Novinka 350€ kredit zadarmo

Získajte viac zákazníkov a väčší zisk google reklamou

Získajte viac zákazníkov a väčší zisk google reklamou

Pomáhame malým uspieť a veľkým rásť

 • 92% našich klientov predlžuje svoje kampane bez prerušenia.

 • Ako certifikovaný Google partner vám vieme ponúknuť kupón na 350€ zadarmo.

 • Pri 95% začínajúcich klientov sa nám darí zvyšovať online predaj o 20 až 70% počas prvých 90 dní.

 • Na prvé priečky v google Vás vieme dostať behom pár minút od vytvorenia kampaní.

Chcem 350€ kredit zadarmo

Pri tvorbe efektívnych reklám hovoria za nás recenzie

Dlhoročné spolupráce, ktore prerástli do kamarátskych vzťahov

Všetky referencie
,,Spoluprácu sme začali ešte niekedy v roku 2015 tvorbou webstránky. Pokračovali sme informačným systémom a online marketingom. Automatizácia procesov nám ušetrila množstvo času. Spolupracujeme do dnes, takže čo k tomu dodať.’’
Miroslav Chudý
konateľ lunaploty.sk
,,Už roky spolu spolupracujeme naprieč rôznymi projektami. V rámci toho som mal možnosť výskúšať asi všetky služby ktoré ponúkajú. S Maťom bola vždy dobrá komunikácia, ak aj nastali nejaké problémy postavil sa k ním čelom a vyriešil ich’’
Martin Haring
konateľ coach4grow.sk
Všetky referencie

Získajte viac zákazníkov google reklamou

Máte vlastný web ale nikto ho nenavštevuje? Dostaneme vás na prvé priečky Google, vďaka čomu získate nových zákazníkov

Kvalitná reklama na Google je základ každého podnikania, bez ohľadu na to či propagujete svoj biznis, ponúkate služby alebo prevádzkujete eshop s niekoľkými desiatkami, stovkami či tisíckami produktov. Hneď, ako nám zavoláte, začíname analyzovať váš biznis a navrhneme vám najlepšie formy reklamy na internete pre váš typ podnikania. Pomocou Google reklamy sa dostanete behom pár minút na prvé priečky na Google a vaši návštevníci vás tak hneď nájdu a vy môžete začať predávať.

Všetky Google kampane pravidelne optimalizujeme aby oslovili čo najviac relevantných zákazníkov za čo najnižší rozpočet. Optimalizáciou zaistíme maximálny zisk a čo najlepšie využitie vášho rozpočtu a predídeme zbytočnému plytvaniu peňazí na neefektívne kampane.

Google reklama je najsilnejším zdrojom nových zákazníkov, preto je škoda ju nevyužiť. My sme pripravený začať nielen spravovať vašu reklamu na Google ale aj rozbehnúť váš biznis. A vy? Zavolajte nám.

Kontakt Cena Google reklamy

Ako byť prvý na googli?

Dostať sa na popredné priečky v googli sa dá dvomi spôsobmi. Pre väčšinu klientov je správna cesta kombinácia PPC reklamy na Google a SEO (optimalizácia pre vyhľadávače). Poradíme a pomôžeme vám navrhnúť tu správnu stratégiu práve pre vaše podnikanie.

 1. Google reklama formou PPC
  PPC reklama na Googli je rýchli a jednoduchý spôsob ako sa dostať na prvé miesta na Google. Potencionálny zákazníci, ktorí hľadajú vaše produkty alebo služby vás tak nájdu na Google hneď ako spustíte vašu Google reklamu. Google reklama funguje na princípe PPC (pay per click) čo znamená, že neplatíte za zobrazenie vo výsledkoch vyhľadávania ale až za kliknutie na reklamu a teda reálnu návštevu vašej stránky.
 2. SEO optimalizácia pre Google
  SEO optimalizácia je spôsob ako sa zobraziť v prirodzených výsledkoch vyhľadávania čo najvyššie a neplatiť tak za každé kliknutie na vašu stránku. Ide o dlhodobú optimalizáciu webstránky, ktorá vám postupne zlepšuje hodnotenie v Googli a Google vyhľadávač vás tak prirodzene zobrazuje na vyšších pozíciách vo výsledkoch vyhľadávania. SEO je dlhodobý proces a často lacnejšia alternatíva ako dostať zákazníkov na vašu stránku. Výsledky SEO optimalizácie sú tiež dlhodobé, preto zostávajú aj ak so SEO optimalizáciou skončíte.

Stále váhate?

Využite našu bezplatnú konzultáciu!

PPC reklama na google

Zabezpečujeme všetky možnosti reklamy ktoré Google ponúka.

Aké sú možnosti platenej reklamy PPC na google?

Reklama na Google poskytuje viac možností ako sa na prvý pohľad zdá. Nejde len o reklamu vo výsledkoch vyhľadávania ale google poskytuje aj ďalšie spôsoby, napríklad:

 • reklama vo vyhľadávači Google
 • obsahová sieť google – bannerová reklama
 • video reklama na YouTube
 • google shopping – nákupné reklamy
 • remarketing / retargeting

Aké sú výhody google reklamy formou PPC a čo ňou dosiahnete?

 1. Zobrazíte sa na prvých pozíciach na Google takmer ihneď
  zobraziť sa na prvej strane vo vyhľadávači prirodzene je časovo náročné a vyžaduje kvalitnú SEO optimalizáciu
 2. Môžete zacieliť na konkrétne kľúčové slová
  Rozhodnete sa, kedy sa vaša reklama má zobraziť  – na rozdiel od organických výsledkov kde si nemôžete určiť kedy sa zobrazíte, Google sa rozhodne na základe mnohých parametrov. 
 3. Sami si môžete zvoliť texty, ktoré sa zobrazia v reklame
  texty pre rovnakú cieľovú adresu môžu byť rôzne v závislosti od vyhľadavaného slova
 4. Zvýšenie predaja a sledovanie koverzií
  ak je reklama nastavená správne, predaj vášho produktu vzrastie a vďaka analytickým nástrojom viete presne sledovať, odkiaľ prišla objednávka alebo ktoré kľúčové slová vám prinášajú zákazníkov
 5. Platíte za výsledky
  hlavnou výhodou Google reklamy je, že platíte za reálne výsledky (kliknutia). To znamená, že ak sa reklama zobrazí v Google výsledkoch ale potencionálny zákazník na ňu neklikne, tak nič neplatíte. Platíte až vtedy, ak zákazník klikne na vašu reklamu a dostane sa tak na vašu stránku.
Chcem google reklamu

S čím môžete pri spolupráci s nami určite rátať?

Aké sú výhody ak sa rozhodnete pre reklamu na Google od nás?

 • Analýza kľúčových slov a konkurencie

  Analýza kľúčových slov

  Ako Váš produkt ľudia hľadajú?

  Pri reklame vo vyhľadávačoch je potrebné vedieť, čo ľudia hľadajú a aké slová pri tom používajú. Preto je analýza kľúčových slov základným kameňom akejkoľvek reklamy vo vyhľadávačoch.

 • Analýza konkurencie a cieľovej skupiny

  Budte o krok vpred pred konkurenciou

  Aby vaša reklama mohla byť efektívna je potrebné vedieť komu je určená. Je potrebné si špecifikovať cieľovú skupinu. Rovnako dôležité je spraviť prieskum trhu. Je potrebné pozrieť sa, akú stratégiu má konkurencia. Vo všeobecnosti platí, že aj od konkurencie sa viete veľa naučiť.

 • Návrh marketingovej stratégie

  Všetko si pred spustením naplánujeme a pripravíme stratégiu

  Po prvotnej analýze vypracujeme návrh stratégie a plán akým budeme postupovať. Navrhneme najvhodnejšie reklamné kanály, vytvoríme reklamné skupiny a všetko nastavíme čo najefektívnejšie.

 • Spracovanie grafiky a textov

  Komunikácia a vzhľad navrhnutá pre vašu cieľovú skupinu

  Na základe analýzy kľúčových slov pripravíme čo najrelevantnejšie texty. Na základe dohody pripravíme grafiku alebo Vám poradíme pri jej tvorbe aby čo najefektívnejšie prezentovala produkt a oslovila cieľovú skupinu.

 • Sledovanie výsledkov a optimalizácia

  Neustále sa zlepšujeme

  Po nastavení a spustení kampaní to všetko ešte len začína, teraz je potrebné sledovať štatistiky a hľadať možnosti pre optimalizáciu. Kampane treba neustále upravovať aby boli čo najefektívnejšie. Nezabúdame ani na remarketing ktorý zvyšuje efektivitu reklamy.

 • Reporting a konzultácie

  Sledujte výsledky google reklamy

  Pravidelne Vám budeme prezentovať dosiahnuté výsledky v prehľadných raportoch aby ste stále vedeli ako efektívna je vaša google reklama.


Mohli by Vás zaujímať naše ďalšie služby

 • SEO optimalizácia

  Venujeme sa tvorbe SEO optimalizácií webových stránok. Zvýšte svoju viditeľnosť, dosiahnite zlepšenie pozície v Google a získajte nových zákazníkov.

  Zistiť viac
 • Lokálny marketing

  Ste lokálny obchod, reštaurácia alebo kaviareň a chcete sa zviditeľniť? Lokálny marketing je pre vás to pravé. Zvýšte povedomie o vašej značke medzi vašimi potenciálnymi zákazníkmi.

  Zistiť viac
 • Google Shopping Ads

  Využite kampaň Google Shopping a naštartujte svoj biznis. Vďaka Shopping Ads od Google zvýšite predaje a pritiahnete veľké množstvo zákazníkov.

  Zistiť viac
 • Správa PPC kampaní

  Správa PPC kampaní v Google Adwords. Mať prehľad o každej reklame na jednom mieste? Vďaka Adwords od Google je to možné. Nastavenie ceny za preklik, ako aj formy reklamy.

  Zistiť viac
 • Tvorba web stránok

  Tvorba webstránok s kvalitným obsahom a prepracovaným dizajnom podľa vašich predstáv je pre nás prioritou. Naším cieľom je vaša spokojnosť.

  Zistiť viac
 • Marketing na sociálnych sieťach

  Chcete sa dostať do povedomia medzi vašimi zákazníkmi na sociálnych sieťach? Máte záujem o Facebook marketing, reklamu na Instagrame alebo o online marketing na inej sociálnej sieti?

  Zistiť viac

Koľko stojí reklama na googli?

Pripravili sme pre Vás prehľad cien pre Google reklamu.

Cena Google reklamy

Našim klientom ponúkame kompletné poradenstvo.

“Osobne dohliadam na každý projekt a vytváram stratégiu, ktorá posúva našich klientov vpred.”

Ing. Martin Janeček

konateľ spoločnosti Shieldone

Našim klientom ponúkame kompletné poradenstvo.

 • Rozumné ceny

  Našim klientom ponúkame najlepší pomer ceny a výkonu. Ponúkame marketingové a webové riešenia, ktoré sú vždy navrhnuté s najvyššou efektivitou pre konkrétny projekt, službu či produkt.

 • Individuálny prístup

  Každý projekt je svojím spôsobom jedinečný a preto k nemu tak aj pristupujeme. Marketingovú kampaň či programovanie Vášho webu, e-shopu alebo iného systému sa vždy snažíme prispôsobiť čo najlepšie - na mieru Vášmu rozpočtu.

 • Najnovšie trendy

  Najnovšie trendy zohľadňujeme aj v našom prístupe. Naším klientom ponúkame profesionálny a kreatívny prístup v súlade s ich požiadavkami.