Tvorba prezentačnej webstránky s kalkulačkou

kvalitné
seo texty
premakaná
kalkulačka oplotenia

Zadanie

Klient nás oslovil s požiadavkou vytvorenia novej prezentačnej webstránky s kalkulačkou. Požiadavkou klienta bolo, aby webstránka prezentovala širokú škálu jeho služieb, pričom by mala vyzdvihnúť kvalitu a možnosť prispôsobenia produktov na mieru. Práve široká variabilita produktov a prispôsobenie na mieru bola pre nás výzvou pri tvorbe kalkulačky.

Kalkulačka hliníkového oplotenia šetrí nášmu klientovi čas s tvorbou cenových ponúk a zároveň mu poskytuje kompletný rozpis materiálu a nákladov spojených s výrobou oplotenia.

Ako sme postupovali?

V 90% prípadov sa striktne držíme našich interných postupov, čo nám pomáha udržať kvalitu našich služieb na vysokej úrovni

  1. Úvodná konzultácia Ako vždy, aj tu sme začali úvodnou konzultáciou, na ktorej sme sa oboznámili s požiadavkami klienta.
  2. Cenová ponuka Na základe požiadaviek sme vypracovali cenovú ponuku a čakali na schválenie od klienta.
  3. Analýza a návrh Po potvrdení cenovej ponuky sme vytvorili grafický návrh, po jednom kole úprav bol návrh zladený presne podľa predstáv klienta.
  4. Programovanie a testovanie Keď už sme mali všetko odkomunikované a navrhnuté, nastal čas na samotné programovanie. Po naprogramovaní sa jednotlivé časti následne otestovali. Po dokončení projektu, prebehlo ešte komplexné testovanie spolu s klientom.
  5. Nasadenie sledovacích kódov a spustenie Pomocou Google Tag Managera sme nasadili sledovacie kódy pre Google Analytics, Google Ads a webstránku sme spustili pre verejnosť.

Ako to konkrétne vyzeralo v praxi?

Dizajn sme prispôsobili a optimalizovali pre mobily a tablety.

Responzivita webstránky je nevyhnutná, nakoľko mobily tvoria až 70% návštevnosti.

Zobraziť stránku

Navrhli sme modernú web stránku prispôsobenú potrebám klienta

Odprezentovali sme produkty ktoré klient vyrába a vyzdvihli sme výrobu na mieru.

Vytvorili sme kalkulačku hliníkového oplotenia.

Kalkulačka okrem ceny vypočíta aj kompletný zoznam materiálu a nákladov potrebných na výrobu oplotenia, čo nášmu klientovi ušetrilo viac ako polovicu času spojeného s tvorbou cenových ponúk.

Pre jednotlivé typy plotov sme vytvorili prepracované produktové stránky.

Produktové stránky ponúkajú detajlné informácie o plotoch ako aj fotogalériu a cenník prepojený s kalkulačkou.

Páčil sa Vám tento projekt?

Ponúkame Vám bezplatnú konzultáciu!