Marketing na sociálnych sieťach

Hľadali ste aj ako: Social media marketing, marketing na sociálnych sieťach, online marketing, internetový marketing, online marketingová agentúra, marketing na Facebooku

Sme online marketingová agentúra, ktorá vám pomôže s marketingom na sociálnych sieťach, či už ide o marketing na Facebooku, Instagrame alebo na inej sociálnej sieti. Sociálne siete sa stali jedným z najsilnejších online kanálov pre získavanie nových zákazníkov a budovanie povedomia o značke. V drvivej väčšine je cieľová skupina prítomná práve na tých najznámejších sieťach, ako sú Facebook či Instagram.

Správa sociálnych sieti a výkonnostný online marketing

Sociálne siete ovládli online reklamný priestor. Prečo teda neovládnuť sociálne siete?

V prvom rade si treba uvedomiť, že v dnešnej dobe majú sociálne siete nemalý dopad na spoločnosť. Denne si na Facebooku zakladajú profily, ľudia z každej vekovej skupiny. Preto určite nemôžeme sociálne siete ako formu online marketingu a podpory predaja podceňovať a brať na ľahkú váhu. Zamyslite sa nad tým, koľko potenciálnych zákazníkov sa aj o vašom produkte alebo službe môže dozvedieť priamo prostredníctvom svojho známeho na sociálnej sieti.

Ďalej si treba uvedomiť, že kvalitne spravovať firemné sociálne siete neznamená založiť si firemný profil na Facebooku a raz za týždeň či dva pridať nejaký obrázok, „len aby tam niečo bolo“. Zmysluplný online marketing formou sociálnych sietí je oveľa komplexnejší ako táto základná stratégia. Správnou analýzou cieľovej skupiny nemalou mierou napomôžeme k výberu vhodnej sociálnej siete. Najčastejšie tvoríme reklamu na Facebooku či Instagrame.

Chcem online marketing


S čím môžete pri spolupráci s nami určite rátať?

Aké sú výhody ak si zvolíte marketing sociálnych sietí od nás?

 • Analýza prostredia a cieľovej skupiny

  Budete krok pred konkurenciou

  Pri vstupe na sociálne siete je najskôr potrebné vykonať prieskum. Kto je vaša cieľová skupina? Je aktívna na sociálnych sieťach? Na aké sociálne siete vstúpiť? To všetko spravíme spolu v prvom kroku našej spolupráce.

 • Založenie a nastavenie účtov

  Buďte zákazníkom čo najbližšie

  Vytvoríme firemné stránky, prípadne obnovíme vaše staré stránky. Vyplníme informácie a oživíme ich základnými fotkami. Vaše nové konto prepojíme s vašou web stránkou a napojíme na správcu reklám.

 • Obsahová stratégia a obsahový plán pre sociálne siete

  Navrhneme obsahový plán na mieru

  Vytvoríme marketingovú stratégiu pre sociálne siete a navrhneme obsahový plán. Obsahový plán navrhneme vždy v dostatočnom predstihu aby sme ho spolu stihli prekonzultovať.

 • Spracovanie grafiky a textov

  Zaujmite zákazníkov na sociálnych sieťach

  Čo by to bol príspevok na sociálnej sieti bez kvalitného textu a peknej grafiky? Všetko zabezpečíme a pridáme do obsahového plánu.

 • Plán kampaní a optimalizácia

  Propagujte svoje produkty, príspevky a svoju firmu

  Vytvoríme plán kampaní ktoré spustíme na sociálnych sieťach s jasným cieľom. Získate tak nových návštevníkov, zákazníkov a fanúšikov.

 • Správa sociálnych sietí a krízová komunikácia

  Komunikujte s fanúšikmi premyslenou stratégiou

  Fanúšikovia na sociálnych sieťach komunikujú, prípadne riešia svoje sťažnosti. Je potrebné mať pripravenú krízovú komunikáciu, tá totiž pomáha k vytvoreniu pozitívnej reakcie.

 • Reporting a konzultácie

  Sledujte váš úspech na sociálnych sieťach

  Všetky aktivity zaznamenávame a vyhodnocujeme v prehľadnom reporte.


S čím Vám vieme pomôcť pri online marketingu?

Komplexnou analýzou vášho biznisu vieme odhadnúť cieľové skupiny, na ktoré treba váš produkt v rámci online marketingu zamerať a určíme aj kde. Správu profilov a firemných stránok ocenia najmä klienti, uvedomujúci si, ako je dôležité k sociálnym sieťam pristupovať profesionálne. Vieme vám zabezpečiť nielen založenie novej stránky, ale aj prerobenie vašej starej stránky na sociálnej sieti. K efektívnemu riadeniu sociálnej siete neodmysliteľne patrí správa a plánovanie obsahu a reklám. Takisto zabezpečíme aktívnu komunikáciu s vašimi fanúšikmi a reakcie na ich podnety. Uvedomujeme si, že spätná väzba je nesmierne dôležitá k vytvoreniu pozitívnych reakcií a povedomia o Vašej značke.

Čo mi prinesie marketing na sociálnych sieťach?

 • budovanie dobrého mena 
 • tvorba komunity a vzťahov so zákazníkmi
 • udržanie a zvýšenie povedomia o vašej značke
 • priestor na propagáciu a zvyšovanie konverzii

Stále váhate?

Využite našu bezplatnú konzultáciu!

Mohli by Vás zaujímať naše ďalšie služby

 • Analýza kľúčových slov

  Zistiť viac
 • Reklama na Google

  Zlepšenie pozície v Google vďaka kvalitnej reklame? Áno, je to možné. Získajte nových zákazníkov pomocou pútavej reklamy na Google. Nastavenie reklamy Google v Adwords je pre nás hračka.

  Zistiť viac
 • Správa sociálnych sietí

  Sociálne siete hýbu svetom. Buďte ich súčasťou a využite ich na maximum. Nechajte správu sociálnych sietí na nás a my vám zabezpečíme goodwill medzi vašimi potenciálnymi zákazníkmi

  Zistiť viac
 • Vytvorenie firemného profilu

  Máte záujem o firemný profil alebo stránku na najväčších sociálnych sieťach ako sú Facebook či Instagram? Buďte v kontakte so svojimi zákazníkmi, využite propagáciu na sociálnych sieťach prostredníctvom zaujímavých príspevkov či PPC reklamy a rozšírte váš okruh spokojných zákazníkov.

  Zistiť viac
 • SEO optimalizácia

  Venujeme sa tvorbe SEO optimalizácií webových stránok. Zvýšte svoju viditeľnosť, dosiahnite zlepšenie pozície v Google a získajte nových zákazníkov.

  Zistiť viac
 • Tvorba web stránok

  Tvorba webstránok s kvalitným obsahom a prepracovaným dizajnom podľa vašich predstáv je pre nás prioritou. Naším cieľom je vaša spokojnosť.

  Zistiť viac
 • Reklama na Instagrame

  Získajte nových klientov vďaka reklame na Instagrame. Fakt, že Instagram je in, sa nedá poprieť. Pomôžeme vám využiť túto skutočnosť vo váš prospech a získať tak nových zákazníkov.

  Zistiť viac
 • Reklama na Facebooku

  Facebook má v dnešnej dobe skoro každý z nás. Využite to vo váš prospech a začnite s marketingom na Facebooku. Správne nastavené kampane na Facebooku vám môžu priniesť výsledky takmer okamžite.

  Zistiť viac

Našim klientom ponúkame kompletné poradenstvo.

“Osobne dohliadam na každý projekt a vytváram stratégiu, ktorá posúva našich klientov vpred.”

Ing. Martin Janeček

konateľ spoločnosti Shieldone

Našim klientom ponúkame kompletné poradenstvo.

 • Rozumné ceny

  Našim klientom ponúkame najlepší pomer ceny a výkonu. Ponúkame marketingové a webové riešenia, ktoré sú vždy navrhnuté s najvyššou efektivitou pre konkrétny projekt, službu či produkt.

 • Individuálny prístup

  Každý projekt je svojím spôsobom jedinečný a preto k nemu tak aj pristupujeme. Marketingovú kampaň či programovanie Vášho webu, e-shopu alebo iného systému sa vždy snažíme prispôsobiť čo najlepšie - na mieru Vášmu rozpočtu.

 • Najnovšie trendy

  Najnovšie trendy zohľadňujeme aj v našom prístupe. Naším klientom ponúkame profesionálny a kreatívny prístup v súlade s ich požiadavkami.