Emailový marketing formou správne zacielených kampaní

Emailový marketing sa stále považuje za jednu z najúčinnejších foriem online marketingu. Mnozstvo spoločností vynakladá veľké úsilie a prostriedky na získanie nových zákazníkov, no nestarajú sa o tých existujúcich. Pomôžeme vám s kompletnou stratégiou emailového marketingu.

Overené zákazníkmy Google rating
 • 5.0

Email Marketing zameraný na výkon

Emailový marketing sa stále považujete za jednu z najúčinnejších foriem reklám

Reklama mailom (alebo aj email marketing) je stále pomerne neznámy pojem. Na Slovensku ho malé a stredné podniky správne využívajú veľmi zriedkavo a teda máte reálnu šancu práve touto formou osloviť čo najviac ľudí a dosiahnuť želané výsledky. Email marketing totižto kvôli nízkym nákladom z hľadiska návratnosti investovaných prostriedkov dosahuje ešte lepšie výsledky ako optimalizácia SEO alebo správa sociálnych sietí. Email marketing je zároveň formou priameho marketingu, pri ktorej dochádza ku priamej komunikácií medzi vami ako predávajúcim a Vašim (potenciálnym) zákazníkom.

Ak ho však chcete robiť správne, čo si mnoho slovenských firiem bohužiaľ neuvedomuje, nemôže byť postavený na spame. Na to, aby mali Vaše emailové kampane naozaj úspech potrebujete v prvom rade od ľudí povolenie. To znamená že je veľmi dôležité, aby na vašom webe návštevníci potvrdili odber noviniek (newsletter), čím vám vyšlú signál, že sa zaujímajú o predmet vášho podnikania alebo vami poskytované produkty a služby. Newslettery ale v žiadnom prípade nemôžu dennodenne ľudí otravovať, pretože ako o zasielanie noviniek požiadali, tak ho môžu aj zrušiť a v krajnom prípade prijímanie mailov od vás blokovať a to je to, čomu by ste sa mali za každú cenu vyhnúť.

Prečo by ste mali zodpovedne pristupovať k emailovým reklamám?

Ľudia sa prihlasujú na odber newsletterov najmä kvôli tomu, že majú záujem dozvedieť sa zaujímavé a užitočné informácie o téme, ktorej sa venujú vaše web stránky. Je preto prvoradé im takéto informácie v správnej miere poskytnúť, inak ich nedokážete na vašom emailovom zozname udržať. My vieme ako na to ale čo to v konečnom dôsledku znamená pre vás? Dokážeme prilákať návštevníkov prostredníctvom dobre mierených emailov na Vaše stránky a hlavne vieme v nemalej miere ovplyvniť objem predaja Vašich produktov a služieb. Veď koho je jednoduchšie presvedčiť o tom, že viete čo robíte? Náhodného človeka na webovom vyhľadávači alebo človeka, ktorý už v minulosti prejavil záujem o Váš predmet podnikania? Tohto človeka teda potrebujete nenásilnou formou doviesť ku konverzii na vašom webe. Prekonzultujeme teda s vami optimálnu frekvenciu newsletterov, vymyslíme obsah a zbavíme vás všetkých problémov, ktoré by vás mohli pri vytváraní emailových kampaní stretnúť. Najdôležitejšie zo všetkého spomeniem na koniec – v prvom rade budete potrebovať vybudovať si čo najväčšiu databázu emailových kontaktov. Netreba však zúfať, vieme vám pomôcť aj s tým, či už máte web stránku od nás alebo nie.

Čo teda v skratke pri využití našich služieb dostanete

 1. Správa Emailovej databázy
  pozrieme sa spolu na vašu emailovú databázu a povieme, ako ju vylepšiť, resp. vám pomôžeme vybudovať si ju od základov
 2. Budovanie Emailovej databázy
  ukážeme vám, ako nadstaviť web stránku, aby sa vám databáza emailov rozrastala sama a čo najrýchlejšie
 3. Vytváranie newsletterov
  ukážeme vám nástroje na vytváranie pekných newsletterov, pri dlhodobej spolupráci vieme riešiť aj obsahy konkrétnych mailov pre čo najlepšie výsledky
 4. Posielanie newsletterov
  prekonzultujeme s vami optimálnu frekvenciu newsletterov, ukážeme vám nástroje na posielanie newsletterov, prípadne prevezmeme kompletný email marketing za vás
 • Marketing na sociálnych sieťach

  Chcete sa dostať do povedomia medzi svojimi zákazníkmi na sociálnych sieťach ? Máte záujem o Facebook marketing, reklamu na Instagrame alebo o online marketing na inej sociálnej sieti ?

  Zistiť viac
 • Reklama na Google

  Zlepšenie pozície v Google vďaka kvalitnej reklame ? Áno je to možné. Získajte nových zákazníkov pomocou pútavej reklamy na Google. Nastavenie reklamy Google v Adwords je pre nás hračka.

  Zistiť viac
 • Vytvorenie firemného profilu

  Máte záujem o firemný profil alebo stránku na najväčších sociálnych sieťach ako sú Facebook či Instagram ? Budte v kontakte so svojimi zákazníkmi, využite propagáciu na socialnych sieťach prostredníctvom zaujimavých príspevkov či PPC reklamy a zväčšite svoj okruh spokojných zákazníkov.

  Zistiť viac
 • Správa PPC kampaní

  Správa PPC kampaní v Google Adwords. Mať prehľad o každej reklame na jednom mieste ? Vďaka Adwords od Google to je možné. Nastavovanie ceny za preklik, nastavenie formy reklamy.

  Zistiť viac

Našim klientom ponúkame kompletné poradenstvo.

"Osobne dohliadam na každý projekt a väčšina komunikácie s klientami prebieha so mnou."

Ing. Martin Janeček

konateľ spoločnosti Shieldone

Našim klientom ponúkame kompletné poradenstvo.

 • Rozumné ceny

  Svojim klientom ponúkame najlepší pomer ceny a výkonu. Ponúkame marketingové a webové riešenia, ktoré sú vždy efektívne navrhnuté pre konkrétny projekt, službu či produkt.

 • Individuálny prístup

  Každý projekt je svojim spôsobom jedinečný, a preto k nemu tak aj pristupujeme. Marketingovú kampaň či programovanie Vášho webu, e-shopu alebo iného systému, sa vždy snažíme prispôsobiť čo najlepšie na mieru Vášmu rozpočtu.

 • Najnovšie trendy

  Najnovšie trendy vôbec neberieme na ľahkú váhu. Svojim klientom ponúkame profesionálny a kreatívny prístup v súlade s ich požiadavkami.