Google reklama cena - Koľko stojí reklama na googli?

Sme digitálna agentúra, venujúca sa online marketingu so zameraním na efektívnu reklamu vo vyhľadávači Google. Pre svojích klientov ponúkame možnosť získať 350€ kredit zadarmo. Na tejto stránke najdete prehľad ceny PPC reklamy na google ale aj podmienky získania 350€ kreditu zadarmo.

Google reklama cena – Koľko stojí reklama na googli?

Cena PPC reklamy na google závisí od viacerých faktorov, pripravili sme pre vás prehľad.

Výsledná cena reklamy sa dá nastaviť rôzne, závisí od vášho budgetu a očakávaných cieľov. Máme klientov, ktorých mesačné náklady na reklamu na Googli sú na úrovni 300€. Samozrejme, aj takých ktorých takáto reklama stoji tisíce eur mesačne.

Cena PPC reklamy na Googli vo väčšine prípadov pozostáva z 3 častí:

 • z poplatku za úvodnú konfiguráciu – cena závisí od celkového rozsahu kampaní a množstva úkonov potrebných pre spustenie kampaní ako napr.: nastavenie merania konverzií, úvodná analýza
 • z ceny za správu kampane – cena závisí od celkového rozsahu kampaní (počet kampaní, reklamných skupín a kľúčových slov) a práce ktorú je potrebné vykonávať každý mesiac. Túto sumu platíte priamo agentúre.
 • z reklamného kreditu, ktorý závisí od Vás – môže to byť napr. od 100€ / mesiac až po niekoľko desiatok tisíc eur
Novinka 350€ kredit zadarmo

Ako získať 350€ na reklamu na google zadarmo?

Staňte sa našim klientom a my sa o všetko postárame

Ako certifikovaný Google prémium partner máme pre vás a váš biznis pripravených 350€ na Google reklamu úplne zadarmo. Ak sa so správou vášho biznisu obrátite na nás, môžete využiť tento kupón od Google až do posledného centa a to do výšky 350€. Spísali sme pre vás základné podmienky, vďaka ktorým môžete využiť túto promo ponuku a ušetriť tak na Google reklame pre váš biznis. Podmienky promo ponúk spoločnosti Google sa môžu líšiť. Úplne znenenie zmluvných podmienok nájdete na stránke Google.

 1. Nový účet Google Ads
  Základnou podmienkou je, aby klient mal nový Google Ads účet a teda bol novým klientom Googlu
 2. Využite služby prémiového partnera
  Kupóny dostanú klienti, ktorý využíjú služby Prémiových partnerov Google ako sme napr. aj my a v agentúre Shieldone. Google Partneri musia pravidelne raz ročne robiť certifikačné skúšky, aby bola zaručená ich odborná znalosť systému Google Ads, Google Analytics a Google Merchant Center. Zároveň musia mať výdavky na klientských účtoch za posledné 3 mesiace v sume aspoň 10 tisíc USD. Ďalej musia Google Partneri dosahovať vysokú výkonnosť na účtoch svojich klientov, Google Partneri musia mať skóre optimalizácie aspoň 70 %.
 3. Koľko miniete za 30 dní toľko dostanete
  Výška kupónu sa nabíja prvých 30 dní podľa minutého kreditu až do výšky 350€. Ak počas prvých 30 dní vaše kampane minú 350€ dostane kredit na ďalších 350€ zadarmo. Ak za 30 dní miniete menej ako 350€, dostane kredit podľa minutej sumy. Na následné vyčerpanie kreditu máte ďalších 60 dní.
 4. Na vyčerpanie nebudete upozornený
  Na vyčerpanie promo kupónu (kreditu) nebudete upozornený a ďalšie zobrazenie reklamy bude štandardne spoplatnené.

Stále váhate?

Využite našu bezplatnú konzultáciu!

S čím môžete pri spolupráci s nami určite rátať?

Aké sú výhody ak sa rozhodnete pre reklamu na Google od nás?

 • Analýza kľúčových slov a konkurencie

  Analýza kľúčových slov

  Ako Váš produkt ľudia hľadajú?

  Pri reklame vo vyhľadávačoch je potrebné vedieť, čo ľudia hľadajú a aké slová pri tom používajú. Preto je analýza kľúčových slov základným kameňom akejkoľvek reklamy vo vyhľadávačoch.

 • Analýza konkurencie a cieľovej skupiny

  Budte o krok vpred pred konkurenciou

  Aby vaša reklama mohla byť efektívna je potrebné vedieť komu je určená. Je potrebné si špecifikovať cieľovú skupinu. Rovnako dôležité je spraviť prieskum trhu. Je potrebné pozrieť sa, akú stratégiu má konkurencia. Vo všeobecnosti platí, že aj od konkurencie sa viete veľa naučiť.

 • Návrh marketingovej stratégie

  Všetko si pred spustením naplánujeme a pripravíme stratégiu

  Po prvotnej analýze vypracujeme návrh stratégie a plán akým budeme postupovať. Navrhneme najvhodnejšie reklamné kanály, vytvoríme reklamné skupiny a všetko nastavíme čo najefektívnejšie.

 • Spracovanie grafiky a textov

  Komunikácia a vzhľad navrhnutá pre vašu cieľovú skupinu

  Na základe analýzy kľúčových slov pripravíme čo najrelevantnejšie texty. Na základe dohody pripravíme grafiku alebo Vám poradíme pri jej tvorbe aby čo najefektívnejšie prezentovala produkt a oslovila cieľovú skupinu.

 • Sledovanie výsledkov a optimalizácia

  Neustále sa zlepšujeme

  Po nastavení a spustení kampaní to všetko ešte len začína, teraz je potrebné sledovať štatistiky a hľadať možnosti pre optimalizáciu. Kampane treba neustále upravovať aby boli čo najefektívnejšie. Nezabúdame ani na remarketing ktorý zvyšuje efektivitu reklamy.

 • Reporting a konzultácie

  Sledujte výsledky google reklamy

  Pravidelne Vám budeme prezentovať dosiahnuté výsledky v prehľadných raportoch aby ste stále vedeli ako efektívna je vaša google reklama.

Našim klientom ponúkame kompletné poradenstvo.

“Osobne dohliadam na každý projekt a väčšina komunikácie s klientmi prebieha práve so mnou.”

Ing. Martin Janeček

konateľ spoločnosti Shieldone

Našim klientom ponúkame kompletné poradenstvo.

 • Rozumné ceny

  Našim klientom ponúkame najlepší pomer ceny a výkonu. Ponúkame marketingové a webové riešenia, ktoré sú vždy navrhnuté s najvyššou efektivitou pre konkrétny projekt, službu či produkt.

 • Individuálny prístup

  Každý projekt je svojím spôsobom jedinečný a preto k nemu tak aj pristupujeme. Marketingovú kampaň či programovanie Vášho webu, e-shopu alebo iného systému sa vždy snažíme prispôsobiť čo najlepšie – na mieru Vášmu rozpočtu.

 • Najnovšie trendy

  Najnovšie trendy zohľadňujeme aj v našom prístupe. Naším klientom ponúkame profesionálny a kreatívny prístup v súlade s ich požiadavkami.