Vytvorenie firemného profilu / stránky na Facebooku či Instagrame

Máte záujem o firemný profil alebo stránku na najväčších sociálnych sieťach ako sú Facebook či Instagram ? Buďte v pravidelnom kontakte so svojimi zákazníkmi, využite propagáciu na sociálnych sieťach vďaka zaujimavým príspevkom či PPC reklame a zväčšite tak vaše portfólio spokojných zákazníkov.

Prezentujte vašu firmu tam kde sú prítomní aj vaši zákazníci

Sociálne siete sú jedným z najlepších miest na prezentáciu vašej firmy. Väčšina vašich verných zákazníkov a potenciálnych zákazníkov navštevuje sociálne siete každý deň.

Prečo si vytvoriť firemný profil alebo stránku na sociálnej sieti?

Sociálne siete predstavujú v dnešnej dobe významnú časť online marketingu. Ak zameriate online marketing na svet sociálnych sietí a dokážete z toho vyťažiť maximum, dosiahnete zvýšenie návštevnosti vašej webovej stránky. Aby sme tento cieľ dosiahli, kľúčové je vytvoriť firemný profil alebo stránky na sociálnej sieti.

Čo mi prinesie založenie firemného profilu alebo stránky?

Benefity vytvorenia firemného profilu spočívajú v tom, že neplatíte žiadne poplatky za doménu alebo webhosting, získate priestor na prezentáciu vašej firmy, produktov alebo služieb. Samozrejmosťou bude aj stály kontakt a vybudovanie si vzťahu so zákazníkmi, čo vedie k následnému získaniu nových návštevníkov webovej stránky.

Stále váhate?

Využite našu bezplatnú konzultáciu!

Mohli by Vás zaujímať naše ďalšie služby

 • Reklama na Instagrame

  Získajte nových klientov vďaka reklame na Instagrame. Fakt, že Instagram je in, sa nedá poprieť. Pomôžeme vám využiť túto skutočnosť vo váš prospech a získať tak nových zákazníkov.

  Zistiť viac
 • Reklama na Facebooku

  Facebook má v dnešnej dobe skoro každý z nás. Využite to vo váš prospech a začnite s marketingom na Facebooku. Správne nastavené kampane na Facebooku vám môžu priniesť výsledky takmer okamžite.

  Zistiť viac
 • Lokálny marketing

  Ste lokálny obchod, reštaurácia alebo kaviareň a chcete sa zviditeľniť? Lokálny marketing je pre vás to pravé. Zvýšte povedomie o vašej značke medzi vašimi potenciálnymi zákazníkmi.

  Zistiť viac
 • Optimalizácia pre vyhľadávače Google

  Zlepšenie pozície v Google vyhľadávaní vďaka SEO optimalizácii pre vyhľadávače. Prepracujte sa až na vrchol a oslovte viac zákazníkov.

  Zistiť viac
 • Reklama na Google

  Zlepšenie pozície v Google vďaka kvalitnej reklame? Áno, je to možné. Získajte nových zákazníkov pomocou pútavej reklamy na Google. Nastavenie reklamy Google v Adwords je pre nás hračka.

  Zistiť viac
 • Správa sociálnych sietí

  Sociálne siete hýbu svetom. Buďte ich súčasťou a využite ich na maximum. Nechajte správu sociálnych sietí na nás a my vám zabezpečíme goodwill medzi vašimi potenciálnymi zákazníkmi

  Zistiť viac
 • Marketing na sociálnych sieťach

  Chcete sa dostať do povedomia medzi vašimi zákazníkmi na sociálnych sieťach? Máte záujem o Facebook marketing, reklamu na Instagrame alebo o online marketing na inej sociálnej sieti?

  Zistiť viac
 • Tvorba web stránok

  Tvorba webstránok s kvalitným obsahom a prepracovaným dizajnom podľa vašich predstáv je pre nás prioritou. Naším cieľom je vaša spokojnosť.

  Zistiť viac

Našim klientom ponúkame kompletné poradenstvo.

“Osobne dohliadam na každý projekt a vytváram stratégiu, ktorá posúva našich klientov vpred.”

Ing. Martin Janeček

konateľ spoločnosti Shieldone

Našim klientom ponúkame kompletné poradenstvo.

 • Rozumné ceny

  Našim klientom ponúkame najlepší pomer ceny a výkonu. Ponúkame marketingové a webové riešenia, ktoré sú vždy navrhnuté s najvyššou efektivitou pre konkrétny projekt, službu či produkt.

 • Individuálny prístup

  Každý projekt je svojím spôsobom jedinečný a preto k nemu tak aj pristupujeme. Marketingovú kampaň či programovanie Vášho webu, e-shopu alebo iného systému sa vždy snažíme prispôsobiť čo najlepšie - na mieru Vášmu rozpočtu.

 • Najnovšie trendy

  Najnovšie trendy zohľadňujeme aj v našom prístupe. Naším klientom ponúkame profesionálny a kreatívny prístup v súlade s ich požiadavkami.