Vytvorenie firemného profilu / stránky na Facebooku či Instagrame

Máte záujem o firemný profil alebo stránku na najväčších sociálnych sieťach ako sú Facebook či Instagram ? Budte v kontakte so svojimi zákazníkmi, využite propagáciu na sociálnych sieťach prostredníctvom zaujimavých príspevkov či PPC reklamy a zväčšite svoj okruh spokojných zákazníkov.

Overené zákazníkmy Google rating
 • 5.0

Prezentujte vašu firmu tam kde su vaši zákazníci

Sociálne siete sú jedným z najlepších miest na prezentáciu vašej firmy. Väčšina vašich zákazníkov a potenicálnych zákazníkov navštevuje sociálne siete každý deň

Prečo vytvoriť firemný profil alebo stránku na sociálnej sieti ?

Sociálne siete predstavujú v dnešnej dobe významnú časť online marketingu. Ak zameriate online marketing na svet sociálnych sietí a viete z toho vyťažiť maximum dosiahnete zvýšenie návštevnosti vašej webovej stránky. K tomu, aby sme tento cieľ dosiahli je kľúčovým bodom vytvorenie firemného profilu alebo stránky na sociálnej sieti. 

Čo mi prinesie založenie firemného profilu alebo stránky ?

Výhody vytvorenia firemného profilu sú, že sa neplatia žiadne poplatky za doménu alebo webhosting, máte priestor na prezentáciu vašej firmy, produktov alebo služieb a na stály kontakt a vybudovanie si vzťahu so zákazníkmi čo vedie k získaniu nových návštevníkov vašej webovej stránky.

Stále váhate?

Ponúkame vám bezplatnú konzultáciu!

Mohli by Vás zaujímať naše ďalšie služby

 • Reklama na Instagrame

  Získanie nových klientov vďaka reklame na Instagrame. Fakt, že Instagram je in sa nedá porpieť. Pomôžeme Vám využiť to vo svoj prospech a získať tak nových zákazníkov.

  Zistiť viac
 • Reklama na Facebooku

  Facebook má v dnešnej dobe skoro každý. Využite to vo svoj prospech a začnite s marketingom na Facebooku. Dobre nadstavené kampane na Facebooku vám môžu priniesť výsledky takmer ihneď.

  Zistiť viac
 • Lokálny marketing

  Ste lokálny obchod, reštaurácia alebo kaviareň a chcete sa zviditeľniť ? Local marketing je to pravé pre vás. Zvýšte povedomie o sebe medzi svojimi potenciálnými zákazníkmi.

  Zistiť viac
 • Optimalizácia pre vyhľadávače Google

  Zlepšenie pozície v Google vyhľadávaní vďaka SEO optimalizácií pre vyhľadávače. Prepracujte sa na vrchol a oslovte viac zákazníkov.

  Zistiť viac
 • Reklama na Google

  Zlepšenie pozície v Google vďaka kvalitnej reklame ? Áno je to možné. Získajte nových zákazníkov pomocou pútavej reklamy na Google. Nastavenie reklamy Google v Adwords je pre nás hračka.

  Zistiť viac
 • Správa sociálnych sieti

  Sociálne siete hýbu svetom. Budte ich súčasťou a využite ich na maximum. Nechajte správu sociálnych sietí na nás a my vám zabezpečíme goodwill medzi vašimi potenciálnymi zákazníkmi

  Zistiť viac
 • Marketing na sociálnych sieťach

  Chcete sa dostať do povedomia medzi svojimi zákazníkmi na sociálnych sieťach ? Máte záujem o Facebook marketing, reklamu na Instagrame alebo o online marketing na inej sociálnej sieti ?

  Zistiť viac
 • Tvorba web stránok

  Tvorba webstránok s kvalitným obsahom a prepracovaným dizajnom podľa vašich predstáv je pre nás prioritou. Našim cieľom je vaša spokojnosť.

  Zistiť viac

Našim klientom ponúkame kompletné poradenstvo.

"Osobne dohliadam na každý projekt a väčšina komunikácie s klientami prebieha so mnou."

Ing. Martin Janeček

konateľ spoločnosti Shieldone

Našim klientom ponúkame kompletné poradenstvo.

 • Rozumné ceny

  Svojim klientom ponúkame najlepší pomer ceny a výkonu. Ponúkame marketingové a webové riešenia, ktoré sú vždy efektívne navrhnuté pre konkrétny projekt, službu či produkt.

 • Individuálny prístup

  Každý projekt je svojim spôsobom jedinečný, a preto k nemu tak aj pristupujeme. Marketingovú kampaň či programovanie Vášho webu, e-shopu alebo iného systému, sa vždy snažíme prispôsobiť čo najlepšie na mieru Vášmu rozpočtu.

 • Najnovšie trendy

  Najnovšie trendy vôbec neberieme na ľahkú váhu. Svojim klientom ponúkame profesionálny a kreatívny prístup v súlade s ich požiadavkami.