Lokálny marketing

Ste lokálny obchod, reštaurácia alebo kaviareň a chcete sa zviditeľniť ? Local marketing je to pravé pre vás. Zvýšte povedomie o sebe medzi svojimi potenciálnými zákazníkmi.

Overené zákazníkmy Google rating
 • 5.0

Čo je to lokálny marketing a pre koho je určený?

Oslovte zákazníkov z vášho okolia pri ktorých je najväčšia pravdepodobnosť konverzie

Vlastníte malý podnik a máte nízku návštevnosť? Chcete sa dostať do povedomia medzi ľuďmi vo vašom okolí? Lokálny marketing predstavuje spôsob marketingu, ktorý využívajú najmä majitelia lokálnych obchodíkov, reštaurácií alebo kaviarní. V praxi to znamená, že ak váš potenciálny zákazník vyhľadáva na Googli produkt ktorý ponúkate a nachádza sa v blízkosti vašej prevádzky, Google zobrazí práve vašu prevádzku ako relevantnú.

Čo prináša lokálny marketing ?

Lokálny marketing zabezpečí, že potenciálnym zákazníkom v okolí sa dostane do povedomia práve vaša prevádzka. Výsledkom lokálneho marketingu je vyššia návštevnosť a tak aj viac zákazníkov.

Stále váhate?

Ponúkame vám bezplatnú konzultáciu!

Mohli by Vás zaujímať naše ďalšie služby

 • Optimalizácia pre vyhľadávače Google

  Zlepšenie pozície v Google vyhľadávaní vďaka SEO optimalizácií pre vyhľadávače. Prepracujte sa na vrchol a oslovte viac zákazníkov.

  Zistiť viac
 • Google Shopping Ads

  Využite kampaň google shopping a naštartujte svoj biznis. Vďaka shopping ads od Google zvýšite predaje a pritahnete veľké množstvo zákazníkov.

  Zistiť viac
 • Správa PPC kampaní

  Správa PPC kampaní v Google Adwords. Mať prehľad o každej reklame na jednom mieste ? Vďaka Adwords od Google to je možné. Nastavovanie ceny za preklik, nastavenie formy reklamy.

  Zistiť viac
 • Reklama na Google

  Zlepšenie pozície v Google vďaka kvalitnej reklame ? Áno je to možné. Získajte nových zákazníkov pomocou pútavej reklamy na Google. Nastavenie reklamy Google v Adwords je pre nás hračka.

  Zistiť viac
 • Vytvorenie firemného profilu

  Máte záujem o firemný profil alebo stránku na najväčších sociálnych sieťach ako sú Facebook či Instagram ? Budte v kontakte so svojimi zákazníkmi, využite propagáciu na socialnych sieťach prostredníctvom zaujimavých príspevkov či PPC reklamy a zväčšite svoj okruh spokojných zákazníkov.

  Zistiť viac
 • SEO optimalizácia

  Venujeme sa tvorbe SEO optimalizácií webových stránok. Zvýšte svoju viditeľnosť, dosiahnite zlepšenie pozície v Google a získajte nových zákazníkov.

  Zistiť viac
 • Reklama na Instagrame

  Získanie nových klientov vďaka reklame na Instagrame. Fakt, že Instagram je in sa nedá porpieť. Pomôžeme Vám využiť to vo svoj prospech a získať tak nových zákazníkov.

  Zistiť viac
 • Reklama na Facebooku

  Facebook má v dnešnej dobe skoro každý. Využite to vo svoj prospech a začnite s marketingom na Facebooku. Dobre nadstavené kampane na Facebooku vám môžu priniesť výsledky takmer ihneď.

  Zistiť viac
 • Marketing na sociálnych sieťach

  Chcete sa dostať do povedomia medzi svojimi zákazníkmi na sociálnych sieťach ? Máte záujem o Facebook marketing, reklamu na Instagrame alebo o online marketing na inej sociálnej sieti ?

  Zistiť viac

Našim klientom ponúkame kompletné poradenstvo.

"Osobne dohliadam na každý projekt a väčšina komunikácie s klientami prebieha so mnou."

Ing. Martin Janeček

konateľ spoločnosti Shieldone

Našim klientom ponúkame kompletné poradenstvo.

 • Rozumné ceny

  Svojim klientom ponúkame najlepší pomer ceny a výkonu. Ponúkame marketingové a webové riešenia, ktoré sú vždy efektívne navrhnuté pre konkrétny projekt, službu či produkt.

 • Individuálny prístup

  Každý projekt je svojim spôsobom jedinečný, a preto k nemu tak aj pristupujeme. Marketingovú kampaň či programovanie Vášho webu, e-shopu alebo iného systému, sa vždy snažíme prispôsobiť čo najlepšie na mieru Vášmu rozpočtu.

 • Najnovšie trendy

  Najnovšie trendy vôbec neberieme na ľahkú váhu. Svojim klientom ponúkame profesionálny a kreatívny prístup v súlade s ich požiadavkami.