Reklama na Instagrame

Získajte nových klientov vďaka reklame na Instagrame. Fakt, že Instagram je in, sa nedá poprieť. Pomôžeme Vám využiť túto skutočnosť vo váš prospech a získať tak nových zákazníkov.

Reklama na Instagrame vás môže prekvapiť

Podľa štatistík má sponzorovaný príspevok, uverejnený na Instagrame, až 60x vyššiu interakciu v porovnaní so sponzorským príspevkom na Facebooku

Instagram predstavuje skvelý spôsob, ako získať reálnych klientov prostredníctvom zverejňovania fotiek, videí alebo PPC reklamou. Reklamou na Instagrame docielite, že váš obsah, fotky a videá uvidí oveľa viac ľudí ako len tí, ktorí vás sledujú. 

Aby ste boli schopní robiť platenú reklamu na Instagrame, potrebujete mať firemný profil na Facebooku. Pre spoločnosti, ktoré majú takýto profil, Facebook ponúka na Instagrame mnoho možnosti propagácie. Dôležité je, aby vaše kampane boli kvalitne nastavené a zacielené na tú správnu cieľovú skupinu. V opačnom prípade by ste tak prichádzali o nemalé peniaze. Nestačí vytvoriť len tak hocijaký príspevok a čakať, že návštevnosť vášho webu začne stúpať automaticky. Keď chcete vašu spoločnosť propagovať na profesionálnej úrovni, musí tomu zodpovedať aj váš Instagramový profil a príspevky na ňom.

Nechajte Instagram reklamu na profesionálov a určite neoľutujete.

Stále váhate?

Využite našu bezplatnú konzultáciu!

Mohli by Vás zaujímať naše ďalšie služby

 • Lokálny marketing

  Ste lokálny obchod, reštaurácia alebo kaviareň a chcete sa zviditeľniť? Lokálny marketing je pre vás to pravé. Zvýšte povedomie o vašej značke medzi vašimi potenciálnymi zákazníkmi.

  Zistiť viac
 • Reklama na Google

  Zlepšenie pozície v Google vďaka kvalitnej reklame? Áno, je to možné. Získajte nových zákazníkov pomocou pútavej reklamy na Google. Nastavenie reklamy Google v Adwords je pre nás hračka.

  Zistiť viac
 • Správa sociálnych sietí

  Sociálne siete hýbu svetom. Buďte ich súčasťou a využite ich na maximum. Nechajte správu sociálnych sietí na nás a my vám zabezpečíme goodwill medzi vašimi potenciálnymi zákazníkmi

  Zistiť viac
 • Vytvorenie firemného profilu

  Máte záujem o firemný profil alebo stránku na najväčších sociálnych sieťach ako sú Facebook či Instagram? Buďte v kontakte so svojimi zákazníkmi, využite propagáciu na sociálnych sieťach prostredníctvom zaujímavých príspevkov či PPC reklamy a rozšírte váš okruh spokojných zákazníkov.

  Zistiť viac
 • Tvorba web stránok

  Tvorba webstránok s kvalitným obsahom a prepracovaným dizajnom podľa vašich predstáv je pre nás prioritou. Naším cieľom je vaša spokojnosť.

  Zistiť viac
 • Reklama na Facebooku

  Facebook má v dnešnej dobe skoro každý z nás. Využite to vo váš prospech a začnite s marketingom na Facebooku. Správne nastavené kampane na Facebooku vám môžu priniesť výsledky takmer okamžite.

  Zistiť viac
 • Marketing na sociálnych sieťach

  Chcete sa dostať do povedomia medzi vašimi zákazníkmi na sociálnych sieťach? Máte záujem o Facebook marketing, reklamu na Instagrame alebo o online marketing na inej sociálnej sieti?

  Zistiť viac

Našim klientom ponúkame kompletné poradenstvo.

“Osobne dohliadam na každý projekt a vytváram stratégiu, ktorá posúva našich klientov vpred.”

Ing. Martin Janeček

konateľ spoločnosti Shieldone

Našim klientom ponúkame kompletné poradenstvo.

 • Rozumné ceny

  Našim klientom ponúkame najlepší pomer ceny a výkonu. Ponúkame marketingové a webové riešenia, ktoré sú vždy navrhnuté s najvyššou efektivitou pre konkrétny projekt, službu či produkt.

 • Individuálny prístup

  Každý projekt je svojím spôsobom jedinečný a preto k nemu tak aj pristupujeme. Marketingovú kampaň či programovanie Vášho webu, e-shopu alebo iného systému sa vždy snažíme prispôsobiť čo najlepšie - na mieru Vášmu rozpočtu.

 • Najnovšie trendy

  Najnovšie trendy zohľadňujeme aj v našom prístupe. Naším klientom ponúkame profesionálny a kreatívny prístup v súlade s ich požiadavkami.