Google Shopping Ads

Chcete aby sa vaše produkty zobrazovali na Googli aj s cenou v samostatnej sekcii "Nákupy"? Využite možnosť efektívnej reklamy pomocou kampaní Google Shopping. Vďaka Shopping Ads od Google zvýšite predaje a pritiahnete veľké množstvo zákazníkov.

Google nákupy – odlíšte sa od konkurencie

Google Shopping Ads prinášajú o 30% vyššie konverzie a aj napriek tomu ich väčšina malých a stredných eshopov neimplementovala do svojich e-shopov.

Čo sú Google Shopping Ads a kde sa zobrazujú?

Google Shopping Ads alebo aj nákupné reklamy predstavujú jeden z viacerých typov automatizovanej inzercie od Google. Vo vyhľadávaní Google sa zobrazujú vo forme obrázku produktu, ceny, názvu a samozrejme odkazu na vašu stránku. Zákazníkom je tak umožnené porovnávať viaceré produkty od rôznych predajcov (e-shopov) už priamo vo vyhľadávaní.

 Pre koho sú určené Google Shopping Ads?

Google Shopping Ads sú určené najmä pre majiteľov e-shopov, pretože už vo vyhľadávaní môžu ich potenciální zákazníci porovnávať viaceré produkty – vrátane vašich, od rôznych predajcov (e-shopov). Po kliknutí na produkt sú zákazníci presmerovaní do vášho e-shopu, kde si daný produkt môžu ihneď aj zakúpiť.

Aké výsledky mi prinesú Google Shopping Ads ?

Google Shopping Ads v porovnaní s textovými reklamami, ktoré sa zobrazujú vo vyhľadávaní, poskytujú množstvo výhod. Ak sa pri tvorbe reklamy sústredíte na uvedenie všetkých informácií, ktoré môžu produkt pozdvihnúť na novú úroveň, získate zákazníkov, pri ktorých je väčšia pravdepodobnosť, že ak kliknú na vašu reklamu, zakončia interakciu úspešným nákupom. V porovnaní s klasickými textovými reklamami, Google Shopping Ads prinášajú až o 30% vyššie konverzie.

Stále váhate?

Využite našu bezplatnú konzultáciu!

Mohli by Vás zaujímať naše ďalšie služby

 • Lokálny marketing

  Ste lokálny obchod, reštaurácia alebo kaviareň a chcete sa zviditeľniť? Lokálny marketing je pre vás to pravé. Zvýšte povedomie o vašej značke medzi vašimi potenciálnymi zákazníkmi.

  Zistiť viac
 • Optimalizácia pre vyhľadávače Google

  Zlepšenie pozície v Google vyhľadávaní vďaka SEO optimalizácii pre vyhľadávače. Prepracujte sa až na vrchol a oslovte viac zákazníkov.

  Zistiť viac
 • Analýza kľúčových slov

  Zistiť viac
 • Správa PPC kampaní

  Správa PPC kampaní v Google Adwords. Mať prehľad o každej reklame na jednom mieste? Vďaka Adwords od Google je to možné. Nastavenie ceny za preklik, ako aj formy reklamy.

  Zistiť viac
 • Reklama na Google

  Zlepšenie pozície v Google vďaka kvalitnej reklame? Áno, je to možné. Získajte nových zákazníkov pomocou pútavej reklamy na Google. Nastavenie reklamy Google v Adwords je pre nás hračka.

  Zistiť viac
 • SEO optimalizácia

  Venujeme sa tvorbe SEO optimalizácií webových stránok. Zvýšte svoju viditeľnosť, dosiahnite zlepšenie pozície v Google a získajte nových zákazníkov.

  Zistiť viac
 • Marketing na sociálnych sieťach

  Chcete sa dostať do povedomia medzi vašimi zákazníkmi na sociálnych sieťach? Máte záujem o Facebook marketing, reklamu na Instagrame alebo o online marketing na inej sociálnej sieti?

  Zistiť viac

Našim klientom ponúkame kompletné poradenstvo.

“Osobne dohliadam na každý projekt a vytváram stratégiu, ktorá posúva našich klientov vpred.”

Ing. Martin Janeček

konateľ spoločnosti Shieldone

Našim klientom ponúkame kompletné poradenstvo.

 • Rozumné ceny

  Našim klientom ponúkame najlepší pomer ceny a výkonu. Ponúkame marketingové a webové riešenia, ktoré sú vždy navrhnuté s najvyššou efektivitou pre konkrétny projekt, službu či produkt.

 • Individuálny prístup

  Každý projekt je svojím spôsobom jedinečný a preto k nemu tak aj pristupujeme. Marketingovú kampaň či programovanie Vášho webu, e-shopu alebo iného systému sa vždy snažíme prispôsobiť čo najlepšie - na mieru Vášmu rozpočtu.

 • Najnovšie trendy

  Najnovšie trendy zohľadňujeme aj v našom prístupe. Naším klientom ponúkame profesionálny a kreatívny prístup v súlade s ich požiadavkami.