Google Shopping Ads

Chcete aby sa vaše produkty zobrazovali na googli aj s cenou v samostatnej sekcii "nákupy"? Využite možnosť efektívnej reklamy pomocou kampaní google shopping. Vďaka shopping ads od Google zvýšite predaje a pritiahnete veľké množstvo zákazníkov.

Overené zákazníkmy Google rating
 • 5.0

Google nákupy – odlíšte sa od konkurencie

Google Shopping Ads prinášajú o 30 % vyššie konverzie a aj napriek tomu ich väčšina malých a stredných eshopov nemaju implementované e-shopov

Čo sú Google Shopping Ads a kde sa zobrazujú?

Google Shopping Ads alebo aj nákupné reklamy predstavujú jeden z viacerých typov automatizovanej inzercie ktorý Google ponúka. Vo vyhľadávaní Google sa zobrazujú vo forme obrázku produktu, ceny, názvu a samozrejme odkazu na vašu stránku. Zákazníkom je tak umožnené porovnávanie viacerých produktov od rôznych predajcov ( e-shopov ) už vo vyhľadávaní.

 Pre koho sú Google Shopping Ads určené ?

Google Shopping Ads sú určené najmä pre majiteľov e-shopov, pretože už vo vyhľadávaní môžu ich potenciální zákazníci porovnávať viaceré produkty, vrátane vašich, od rôznych predajcov ( e-shopov ). Po kliknutí na produkt sú zákazníci  presmerovaní do vašeho e-shopu, kde si daný produkt môžu ihneď kúpiť.

Aké výsledky mi prinesú Google Shopping Ads ?

Google Shopping Ads v porovnaní s textovými reklamami ktoré sa zobrazujú vo vyhľadávaní poskytujú množstvo výhod. Ak sa pri tvorbe reklamy sústredíte na uvedenie všetkých informácií, ktoré môžu produkt vyzdvihnúť, získate zákazníkov, pri ktorých je väčšia pravdepodobnosť, že ak kliknú na vašu reklamu zakončia interakciu nákupom. V porovnaní s klasickými textovými reklamami, Google Shopping Ads prinášajú o 30 % vyššie konverzie.

Stále váhate?

Ponúkame vám bezplatnú konzultáciu!

Mohli by Vás zaujímať naše ďalšie služby

 • Lokálny marketing

  Ste lokálny obchod, reštaurácia alebo kaviareň a chcete sa zviditeľniť ? Local marketing je to pravé pre vás. Zvýšte povedomie o sebe medzi svojimi potenciálnými zákazníkmi.

  Zistiť viac
 • Optimalizácia pre vyhľadávače Google

  Zlepšenie pozície v Google vyhľadávaní vďaka SEO optimalizácií pre vyhľadávače. Prepracujte sa na vrchol a oslovte viac zákazníkov.

  Zistiť viac
 • Správa PPC kampaní

  Správa PPC kampaní v Google Adwords. Mať prehľad o každej reklame na jednom mieste ? Vďaka Adwords od Google to je možné. Nastavovanie ceny za preklik, nastavenie formy reklamy.

  Zistiť viac
 • Reklama na Google

  Zlepšenie pozície v Google vďaka kvalitnej reklame ? Áno je to možné. Získajte nových zákazníkov pomocou pútavej reklamy na Google. Nastavenie reklamy Google v Adwords je pre nás hračka.

  Zistiť viac
 • SEO optimalizácia

  Venujeme sa tvorbe SEO optimalizácií webových stránok. Zvýšte svoju viditeľnosť, dosiahnite zlepšenie pozície v Google a získajte nových zákazníkov.

  Zistiť viac
 • Marketing na sociálnych sieťach

  Chcete sa dostať do povedomia medzi svojimi zákazníkmi na sociálnych sieťach ? Máte záujem o Facebook marketing, reklamu na Instagrame alebo o online marketing na inej sociálnej sieti ?

  Zistiť viac

Našim klientom ponúkame kompletné poradenstvo.

"Osobne dohliadam na každý projekt a väčšina komunikácie s klientami prebieha so mnou."

Ing. Martin Janeček

konateľ spoločnosti Shieldone

Našim klientom ponúkame kompletné poradenstvo.

 • Rozumné ceny

  Svojim klientom ponúkame najlepší pomer ceny a výkonu. Ponúkame marketingové a webové riešenia, ktoré sú vždy efektívne navrhnuté pre konkrétny projekt, službu či produkt.

 • Individuálny prístup

  Každý projekt je svojim spôsobom jedinečný, a preto k nemu tak aj pristupujeme. Marketingovú kampaň či programovanie Vášho webu, e-shopu alebo iného systému, sa vždy snažíme prispôsobiť čo najlepšie na mieru Vášmu rozpočtu.

 • Najnovšie trendy

  Najnovšie trendy vôbec neberieme na ľahkú váhu. Svojim klientom ponúkame profesionálny a kreatívny prístup v súlade s ich požiadavkami.