Koľko stojí webová stránka ?

Hľadali ste tiež ako: tvorba web stránok cena, web stránky cena, vytvorenie web stránky cena, webová stránka cena, koľko stojí webová stránka, cena webovej stránky, web stránky cenník, eshop cena, cena e-shopu, tvorba e-shopu cena, tvorba e-shopu cenník

Proces tvorby web stránok je komplexná záležitosť a výsledná cena záleží od mnohých faktorov. Snažili sme sa pre vás zodpovedať základné otázky, týkajúce sa cenníka tvorby webstránok. Pre nezáväznú cenovú ponuku nás prosím kontaktujte.

Cena web stránky u nás začína od 990€

Nezáväzná cenová ponuka

Čo od nás získate?

 • Moderný web dizajn na mieru
 • Administrátorske rozhranie
 • Optimalizáciu pre mobily a tablety
 • Základnú on-page SEO optimalizáciu
 • Kompletné poradenstvo
 • Bez mesačných poplatkov

Akcia

Pri kúpe webstránky od nás získate 3 mesiace správy marketingových kampaní AdWords zdarma

Aká je cena tvorby webstránky?

Kritériá, ktoré rozhodujú o finálnej cene webovej stránky

 • Veľkosť webu

  Na rozsahu a veľkosti stránky záleží

  Rozsah (veľkosť) webstránky je faktorom, ktorý výrazne ovplyvňuje cenu. Je rozdiel, či požadujete jednostránkový web alebo web s niekoľkými podstránkami, vysvetľujúcimi vaše služby.

 • Programovanie špeciálnych modulov

  Rezervačné systémy, formuláre, kalkulačky

  Väčšina webových stránok si nevyžaduje použitie špeciálnych modulov. Nájdu sa však klienti, ktorí si želajú aby ich webová stránka obsahovala práve niektoré špeciálne funkcie – rezervačné systémy, kalkulačky alebo formuláre. Programovanie špeciálnych modulov ovplyvní výšku sumy za programovanie vašej budúcej web stránky.

 • Grafika a dizajn na mieru

  Prepracovaný dizajn a originalita

  Ku každému projektu vždy dodávame grafický návrh hlavnej stránky. Podstránky sú tak zladené s grafickým konceptom hlavnej stránky. Ak klient požaduje, aby podstránky jeho webu boli graficky odlišné, navýši to finálnu cenu.

 • Spracovanie grafiky a fotiek

  Grafika a fotky ktoré oslovia zákazníkov

  Pri dodaní vašich vlastných fotiek, ktoré budú umiestnené na web, prípadne fotiek z free fotobanky ktoré vám vieme podľa vašich požiadaviek vyhľadať, neplatíte nič navyše. Ak budete potrebovať nakresliť koláže či ikony, ovplyvní to výslednú cenu.

 • Kompatibilita so staršími prehliadačmi

  Moderná stránka v starých prehliadačoch?

  Internet napreduje a spolu s ním aj vývoj prehliadačov, ktoré tvorcovia prispôsobujú našim požiadavkám a modernej dobe. Je preto veľmi náročné vytvoriť web stránku s modernými prvkami, ktorá sa zobrazí v nezmenej podobe aj na starších prehliadačoch. Optimalizácia tohto typu je časovo náročná a vyžaduje ju v dnešnej dobe už veľmi malé percento používateľov.

 • Editácia textov a copywriting

  Texty, ktoré zaujmú

  Pri tvorbe web stránky vám vieme upraviť vami dodané texty. Napísanie kompletných textov na web stránku si vyžaduje komplexné naštudovanie a analýzu témy. Cena za copywriting sa odráža od časovej náročnosti, obsahovej náročnosti a požadovaného množstva textov.

 • Viacjazyčný web a preklad textov do cudzieho jazyka

  Oslovte zákazníkov aj v zahraničí

  Chcete byť úspešní aj na zahraničných trhoch? Vytvoríme vám kvalitnú multijazyčnú webovú stránku. V prípade potreby vám vieme zabezpečiť preloženie samotného obsahu – textov – našimi partnerskými prekladateľmi.

 • SEO optimalizácia

  Na vrchole v Google vďaka optimalizácii

  Optimalizácia pre vyhľadávače je alfa a omega úspešného webu. Zverte sa nám a časom sa dostanete na popredné pozície vo vyhľadávaní Google a tak dokážete osloviť široký okruh nových potenciálnych zákazníkov.