Google Ads - promo kód 350€ zdarma

Hľadali ste tiež ako: google ads promo kód, promo kod google ads, reklama na google zdarma

Získajte promo kód vo výške až 350 € na Google reklamu úplne zadarmo! Ako certifikovaný Google partner Vám prinášame exkluzívnu možnosť využiť tento kredit na podporu Vášho biznisu. Stačí sa stať naším klientom a my sa postaráme o to, aby ste maximalizovali Vaše online predaje Google reklamou bez ďalších nákladov.

Novinka 350€ kredit zadarmo

Ako získať 350€ na reklamu na Google zadarmo?

Staňte sa našim klientom a my sa o všetko postaráme

Ako certifikovaný Google partner máme pre vás a váš biznis pripravených 350€ na Google reklamu úplne zadarmo. Ak sa so správou vášho biznisu obrátite na nás, môžete využiť tento kupón od Google až do posledného centa a to do výšky 350€. 

Spísali sme pre vás základné podmienky, vďaka ktorým môžete využiť túto promo ponuku a ušetriť tak na Google reklame pre váš biznis. Podmienky promo ponúk spoločnosti Google sa môžu líšiť. Úplne znenie zmluvných podmienok nájdete na stránke Google.

 1. Založte si nový účet Google Ads
  Základnou podmienkou je, aby mal klient vytvorený nový Google Ads účet a teda bol novým klientom Googlu. Alebo to nechajte na nás a založíme Vám ho my, táto služba je u nás zadarmo v rámci úvodného poplatku.
 2. Využite služby Google partnera
  Kupóny dostanú klienti, ktorí využijú služby Google partnerov ako sme napr. aj my v agentúre Shield One. Google partneri musia raz ročne robiť certifikačné skúšky, aby bola zaručená ich odborná znalosť systému Google Ads, Google Analytics a Google Merchant Center. 

  Navyše musia mať Google partneri výdavky na klientskych účtoch za posledné 3 mesiace v sume aspoň 10 tisíc $ a musia dosahovať vysokú výkonnosť a skóre optimalizácie aspoň 70% na účtoch svojich klientov.
 3. Koľko miniete za 30 dní, toľko dostanete
  Výška kupónu sa nabíja prvých 30 dní podľa minutého kreditu až do výšky 350€. Ak počas prvých 30 dní vaše kampane minú 350€ dostane kredit na ďalších 350€ zadarmo. Ak za 30 dní miniete menej ako 350€, dostane kredit podľa minutej sumy. Na následné čerpanie kreditu máte ďalších 60 dní.
 4. Na vyčerpanie nebudete upozornení
  Na vyčerpanie promo kupónu (kreditu) nebudete upozornení a ďalšie zobrazenie reklamy bude štandardne spoplatnené.

Koľko stojí reklama na Googli?

Pripravili sme pre Vás prehľad cien pre Google reklamu.

Cena Google reklamy

Aké sú výhody investície do Google reklamy?

Čo Vám prinesie Google reklama od nás?

 1. Okamžitá viditeľnosť a výsledky
  Zobrazte sa na prvej strane Google takmer okamžite! Na rozdiel od SEO, PPC reklamy prinášajú okamžitú návštevnosť a zvyšujú Vašu viditeľnosť bez čakania na organické výsledky.
 2. Precízne cielenie na zákazníkov
  Cielte svoje reklamy presne na správnych ľudí. Zamerajte sa na konkrétne kľúčové slová, demografické údaje, záujmy a správanie. Vaša reklama sa tak zobrazí len tým, ktorí majú skutočný záujem o váš produkt alebo službu.
 3. Flexibilná kontrola a optimalizácia nákladov
  Udržujte si plnú kontrolu nad svojimi nákladmi. Stanovte si presný rozpočet a plaťte len za reálne výsledky – kliknutia na vašu reklamu. Minimalizujte riziko preplatenia a maximalizujte návratnosť investícií.
 4. Merateľné výsledky a analytika
  Sledujte úspešnosť svojich kampaní s detailnými analytickými nástrojmi. Zistite, ktoré kľúčové slová vám prinášajú zákazníkov a optimalizujte svoje kampane na základe reálnych údajov. Každé kliknutie a konverzia sú merateľné a zrozumiteľné.
 5. Zvýšenie predaja s okamžitou návratnosťou
  Zvýšte predaj svojich produktov s efektívne nastavenými reklamami. Vďaka možnosti okamžite sledovať konverzie, viete presne, ktoré reklamy prinášajú najlepšie výsledky a odkiaľ prichádzajú vaši zákazníci.

Poďte to s nami vyskúšať

Obráťte sa na nás a dohodnite si konzultáciu zdarma. Naši špecialisti Vám radi pomôžu s analýzou a navrhnú optimálnu stratégiu pre Vaše potreby vrátane výberu kľúčových slov, tvorby reklamných textov a nastavenia merania konverzií.

Otázky & odpovede

Pýtate sa nás

Google Ads reklama je digitálny marketingový nástroj, ktorý umožňuje firmám zacieliť na potenciálnych zákazníkov prostredníctvom rôznych formátov reklamy, ako sú textové, obrázkové, video a produktové inzeráty. 

Tieto reklamy sa zobrazujú v rámci Google vyhľadávania, na YouTube, Google Maps, v Gmaili a na stránkach sieti Google Display.

Cena Google reklamy sa líši na základe viacerých faktorov vrátane konkurencie, kvality reklamy, cielenej lokality a času. Reklamy fungujú na princípe PPC (Pay-Per-Click), kde platíte za každé kliknutie na Vašu reklamu. Rozpočet si môžete nastaviť podľa vlastných potrieb a finančných možností.

Viac info

Áno, existuje. Ceny kľúčových slov sa líšia v závislosti od ich popularity a konkurencie. Napríklad, slová s väčšou konkurenciou a vyššou popularitou môžu mať vyššie ceny za kliknutie. Naopak, menej konkurenčné alebo špecifickejšie slová môžu byť cenovo dostupnejšie.

Viac info

Ako certifikovaný Google partner, ponúka naša agentúra novým klientom benefit v podobe 350€ kreditu zadarmo na prvé reklamné kampane cez Google Ads. Tento kredit umožňuje bezplatné testovanie efektivity Vašich reklám bez počiatočných nákladov. Vďaka našej expertíze a partnerstvu s Google Vám vieme zabezpečiť nielen optimalizáciu Vašich kampaní, ale aj maximálny výnos z tohto kreditu. 

Kontaktujte nás a nechajte nás premeniť 350€ kredit na reálne výsledky a rast Vašej firmy.

Viac info

Na nastavenie Google reklamy si najskôr musíte vytvoriť účet na Google Ads. Po vytvorení účtu si môžete zvoliť typ kampane, cieľové publikum, geografické zacielenie a rozpočet. Následne vytvorte reklamné inzeráty, vyberte relevantné kľúčové slová a nastavte stávky za kliknutia.

Reklama na Google je vhodná pre firmy rôznych veľkostí a všetkých odvetví. Malé a stredné podniky môžu efektívne využívať flexibilné rozpočty a presné cielenie, zatiaľ čo veľké korporácie môžu ťažiť z profesionálnych analytických nástrojov a optimalizácie kampaní.

Na zviditeľnenie stránky na Google je potrebné optimalizovať ju pre vyhľadávače (SEO), využívať platenú Google reklamu na cielené reklamy, vytvárať kvalitný a relevantný obsah, získavať spätné odkazy a pravidelne analyzovať a zlepšovať výkon stránky pomocou Google Analytics.

Objavte všetky výhody, ktoré ponúka reklama na Google

Prečítajte si viac o tom, prečo sa rozhodnúť pre reklamu na Google ešte predtým než to spraví Vaša konkurencia.

Prejsť na Google reklamu

Našim klientom ponúkame kompletné poradenstvo.

“Osobne dohliadam na každý projekt a vytváram stratégiu, ktorá posúva našich klientov vpred.”

Ing. Martin Janeček

konateľ spoločnosti Shieldone

Našim klientom ponúkame kompletné poradenstvo.

 • Rozumné ceny

  Našim klientom ponúkame najlepší pomer ceny a výkonu. Ponúkame marketingové a webové riešenia, ktoré sú vždy navrhnuté s najvyššou efektivitou pre konkrétny projekt, službu či produkt.

 • Individuálny prístup

  Každý projekt je svojím spôsobom jedinečný a preto k nemu tak aj pristupujeme. Marketingovú kampaň či programovanie Vášho webu, e-shopu alebo iného systému sa vždy snažíme prispôsobiť čo najlepšie – na mieru Vášmu rozpočtu.

 • Najnovšie trendy

  Najnovšie trendy zohľadňujeme aj v našom prístupe. Naším klientom ponúkame profesionálny a kreatívny prístup v súlade s ich požiadavkami.