Tvorba mobilných aplikácií pre iOS a Android

Vyrobíme vám user-friendly aplikácie podľa najnovších dizajnérskych trendov.

Overené zákazníkmy Google rating
 • 5.0

Podporte svoje podnikanie najmodernejšou formou

Mobilná aplikácia je pre Vašu firmu najlepším rozhodnutím, pokiaľ staviate zákazníka na prvé miesto a chcete ho obdariť „niečím navyše“ v spojitosti s Vašim podnikaním. Tvorba mobilnej aplikácie pre operačný systém iOS alebo Android, je veľmi náročná. Naši odborníci však vedia mobilnú aplikáciu vytvoriť pre vás na mieru, presne podľa Vašich požiadaviek a predstáv. Využitie mobilnej aplikácie je pre každú firmu individuálne, či už na oslovenie a interakciu s Vašimi zákazníkmi alebo na komunikáciu so zamestnancami prostredníctvom mobilných zariadení (napr. obchodných zástupcov, predajcov, promotérov, atď.)

Čo Vám v prípade záujmu vieme poskytnúť?

Ako prvé  v rámci našich služieb spolu s vami vypracujeme základnú analýzu toho, čo by ste si predstavovali, že by vaša aplikácia mala spĺňať. Prekonzultujeme funkčné možnosti a požadované dizajnové vlastnosti, prípadne vyselektujeme platformy, pre ktoré by ste chceli svoju aplikáciu spustiť. Či už sa jedná o prepojenie zariadenia prostredníctvom internetu k Vášmu CRM systému  alebo intranetu na zlepšenie efektivity práce vašich zamestnancov, alebo využitie GPS a location služieb, prípadne na Vašu žiadosť prepojiť mobilné aplikácie s Vašimi sociálnymi sieťami. Pracujeme tak, aby sme pre vás v aplikácii dokázali využiť všetky dostupné možnosti, ktoré mobilné zariadenia majú a ktoré budú pre vaše podnikanie užitočné.

Keď si to zhrnieme, čo od nás dostanete?

 • analýzu predstáv a požiadaviek, ktoré si od vytvorenej aplikácie sľubujete
 • návrh aplikácie po formálnej, obsahovej i dizajnovej stránke
 • zakomponovanie požadovaných funkcii do aplikácie
 • častá komunikácia s objednávateľom na dolaďovanie detailov
 • testovanie funkčnosti všetkých možností aplikácie

Naprogramujeme vám čokoľvek

Našim klientom ponúkame kompletné poradenstvo.

"Osobne dohliadam na každý projekt a väčšina komunikácie s klientami prebieha so mnou."

Ing. Martin Janeček

konateľ spoločnosti Shieldone

Našim klientom ponúkame kompletné poradenstvo.

 • Rozumné ceny

  Svojim klientom ponúkame najlepší pomer ceny a výkonu. Ponúkame marketingové a webové riešenia, ktoré sú vždy efektívne navrhnuté pre konkrétny projekt, službu či produkt.

 • Individuálny prístup

  Každý projekt je svojim spôsobom jedinečný, a preto k nemu tak aj pristupujeme. Marketingovú kampaň či programovanie Vášho webu, e-shopu alebo iného systému, sa vždy snažíme prispôsobiť čo najlepšie na mieru Vášmu rozpočtu.

 • Najnovšie trendy

  Najnovšie trendy vôbec neberieme na ľahkú váhu. Svojim klientom ponúkame profesionálny a kreatívny prístup v súlade s ich požiadavkami.