Tvorba mobilných aplikácií pre iOS a Android

Vyrobíme vám user-friendly aplikácie podľa najnovších dizajnérskych trendov.

Podporte svoje podnikanie najmodernejšou formou

Mobilná aplikácia je pre vašu firmu najlepším rozhodnutím, pokiaľ je pre vás zákazník na prvom mieste a chcete ho obdarovať „niečím navyše“ v spojitosti s vaším podnikaním. Tvorba mobilnej aplikácie pre operačný systém iOS alebo Android je veľmi náročná. Naši odborníci však vedia vytvoriť pre vás mobilnú aplikáciu na mieru, presne podľa vašich požiadaviek a predstáv. Využitie mobilnej aplikácie je pre každú firmu individuálne – slúži či už na oslovenie a interakciu s vašimi zákazníkmi alebo na komunikáciu so zamestnancami – prostredníctvom mobilných zariadení (napr. obchodných zástupcov, predajcov, promotérov, atď.)

Čo vám v prípade záujmu vieme poskytnúť?

Ako prvý krok v rámci našich služieb, spolu s vami vypracujeme základnú analýzu toho, čo by ste si predstavovali, že by vaša aplikácia mala spĺňať. Prekonzultujeme funkčné možnosti a požadované dizajnové vlastnosti, prípadne vyselektujeme platformy, na ktorých by ste chceli vašu aplikáciu spustiť. Či už sa jedná o prepojenie zariadenia prostredníctvom internetu s vaším CRM systémom alebo napojenie do intranetu na zlepšenie efektivity práce vašich zamestnancov, prípadne využitie GPS a location služieb, alebo na vašu žiadosť prepojiť mobilné aplikácie so sociálnymi sieťami. Pracujeme tak, aby sme pre vás v aplikácii dokázali využiť všetky dostupné možnosti, ktoré mobilné zariadenia poskytujú a ktoré budú pre vaše podnikanie naozaj užitočné.

Keď si to zhrnieme, čo od nás dostanete?

 • analýzu predstáv a požiadaviek, ktoré si od vytvorenej aplikácie sľubujete
 • návrh aplikácie po formálnej, obsahovej i dizajnovej stránke
 • zakomponovanie požadovaných funkcií do aplikácie
 • častú komunikáciu s objednávateľom pre doladenie detailov
 • testovanie funkčnosti všetkých možností aplikácie

Naprogramujeme vám čokoľvek, čo si želáte!

 • Tvorba e-shopov

  Zarábajte online vďaka e-shopu na mieru. Na profesionálnej úrovni navrhneme a vytvoríme e-shop na mieru – presne podľa vašich požiadaviek. Poradíme vám, ako najlepšie nastaviť e-shop presne pre vaše produkty a vašu cieľovú skupinu.

  Zistiť viac
 • Tvorba web stránok

  Tvorba webstránok s kvalitným obsahom a prepracovaným dizajnom podľa vašich predstáv je pre nás prioritou. Naším cieľom je vaša spokojnosť.

  Zistiť viac
 • Tvorba informačných systémov

  Chcete mať vo svojom podnikaní prehľad a poriadok? Vytvorenie ERP systému alebo CRM systému na mieru je najlepším riešením, ako mať organizáciu vášho podniku pod kontrolou.

  Zistiť viac
 • Reklama na Internete – Online | Digitálny marketing

  Rozmýšľate, ako spropagovať vaše podnikanie na internete? Ponúkame vám najefektívnejšie formy online marketingu. Zanalyzujeme vaše podnikanie, zákazníkov a konkurenciu a odporučíme vám tie najvhodnejšie formy reklamy na internete.

  Zistiť viac

Našim klientom ponúkame kompletné poradenstvo.

“Osobne dohliadam na každý projekt a väčšina komunikácie s klientmi prebieha práve so mnou.”

Ing. Martin Janeček

konateľ spoločnosti Shieldone

Našim klientom ponúkame kompletné poradenstvo.

 • Rozumné ceny

  Našim klientom ponúkame najlepší pomer ceny a výkonu. Ponúkame marketingové a webové riešenia, ktoré sú vždy navrhnuté s najvyššou efektivitou pre konkrétny projekt, službu či produkt.

 • Individuálny prístup

  Každý projekt je svojím spôsobom jedinečný a preto k nemu tak aj pristupujeme. Marketingovú kampaň či programovanie Vášho webu, e-shopu alebo iného systému sa vždy snažíme prispôsobiť čo najlepšie - na mieru Vášmu rozpočtu.

 • Najnovšie trendy

  Najnovšie trendy zohľadňujeme aj v našom prístupe. Naším klientom ponúkame profesionálny a kreatívny prístup v súlade s ich požiadavkami.